VS=2016/17 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Jakub Švrčina (28)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:24.09.2015 17:23
ID karty:94468

Fotbal - kariéra hráče


2015-2016 Lokomotiva Petrovice, 2016- FK Bospor Bohumín

Současné působiště: FK Bospor Bohumín - A-Tým

Divize - skupina E

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 26 2340 26 0 4 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
2017/18 25 2170 25 0 0 0 0 0 0 3 0 0.00 >>
2015/16 9 810 9 0 19 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 60 5320 60 0 23 0 0 0 0 3 0 0.00

Moravskoslezský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 30 2647 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 30 2647 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

I.B třída skupina C

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2015/16 7 630 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 7 630 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2016/17 - Moravskoslezský krajský přebor

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 07.08. Bohumín - Čeladná A 1:0 90 Z >>
2. 14.08. Vendryně - Bohumín A 5:3 90 Z >>
3. 21.08. Bohumín - Bruntál A 4:2 90 Z >>
4. 27.08. Háj ve Slezsku - Bohumín A 1:2 90 Z >>
15. 31.08. Kobeřice - Bohumín A 0:2 90 Z >>
5. 04.09. Bohumín - Orlová A 0:0 90 Z >>
6. 10.09. Šenov - Bohumín A 1:3 90 Z >>
7. 18.09. Bohumín - Dětmarovice A 2:0 90 Z >>
8. 25.09. Frenštát - Bohumín A 0:0 90 Z >>
9. 02.10. Bohumín - Bílovec A 2:0 90 Z >>
10. 09.10. Bohumín - Krnov A 5:0 90 Z >>
11. 15.10. Český Těšín - Bohumín A 4:1 90 Z >>
12. 23.10. Bohumín - Heřmanice A 1:0 90 Z >>
13. 30.10. Polanka - Bohumín A 0:1 90 Z >>
14. 06.11. Bohumín - Břidličná A 3:1 90 Z >>
16. 11.03. Čeladná - Bohumín A 4:1 90 Z >>
17. 19.03. Bohumín - Vendryně A 0:0 90 Z >>
18. 26.03. Bruntál - Bohumín A 1:2 90 Z >>
19. 02.04. Bohumín - Háj ve Slezsku A 1:0 90 Z >>
20. 08.04. Orlová - Bohumín A 0:5 80 Z >>
21. 16.04. Bohumín - Šenov A 4:1 90 Z >>
22. 22.04. Dětmarovice - Bohumín A 0:0 90 Z >>
23. 30.04. Bohumín - Frenštát A 4:0 90 Z >>
24. 07.05. Bílovec - Bohumín A 0:1 90 Z >>
25. 14.05. Krnov - Bohumín A 0:1 90 Z >>
26. 21.05. Bohumín - Český Těšín A 4:0 90 Z >>
27. 27.05. Heřmanice - Bohumín A 3:2 90 Z >>
28. 04.06. Bohumín - Polanka A 3:0 90 Z >>
29. 10.06. Břidličná - Bohumín A 3:1 90 Z >>
30. 17.06. Bohumín - Kobeřice A 8:0 47 Z >>