VS=2016/17 SK Slavia Praha
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 959/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
41132
Týden:
959
Dnes:
229
On-line:
1

   pechyno (24)

Jméno - občanství: Ondřej Pech
Bydliště:Kladno
E-mail:ondraprcekpech@seznam.cz
Telefon:
Výška / Váha:177cm / 90kg
Čas / Stránky:288 h / 36699
Poslední přihlášení:27.12.2020 10:22
ID karty:60410

Oblíbené kluby

Fotbal - kariéra hráče


2016- SK Lhota

Současné působiště: SK Velké Přítočno - A-Tým

Středočeský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0.00

III. třída, skupina A-Kladno

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 2 96 1 1 10 0 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 2 96 1 1 10 0 0 0 0 0 0 0.00

Zápasy - 2016/17 - III. třída, skupina A-Kladno

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 27.08. Buštěhrad - Lhota A 2:0 0 L >>
2. 04.09. Lhota B - Smečno A 1:3 0 L >>
3. 10.09. Knovíz - Lhota A 3:1 0 L >>
4. 17.09. Sparta Kladno - Lhota A 5:2 90 Z >>
5. 25.09. Lhota B - Novo Kladno A 5:2 0 L >>
13. 28.09. Lhota B - Svinařov A 0:1 0 L >>
6. 02.10. Velká Dobrá B - Lhota A 2:0 0 L >>
7. 09.10. Lhota B - Vinařice A 1:4 0 L >>
8. 15.10. Dřetovice - Lhota A 2:3 0 L >>
9. 23.10. Lhota B - Sn Kladno A 2:0 0 L >>
10. 30.10. Hřebeč B - Lhota A 3:0 6 S >>
11. 06.11. Lhota B - Slavoj Kladno A 2:3 0 L >>

Zápasy - 2016/17 - Středočeský krajský přebor

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
1. 14.08. Lhota - Vykáň A 0:2 0 L >>
3. 28.08. Lhota - Jíloviště A 1:3 0 L >>
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 23.01. 18:30
Karviná - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 24.01. 10:15
Slavia Praha - Domažlice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 30.01. 12:30
Sigma Olomouc - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 30.01. 14:45
Sigma Olomouc - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 31.01. 10:00
Slavia Praha - Táborsko
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 31.01. 12:15
Slavia Praha - Táborsko
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 28.02. 18:00
Slavia Praha - Kyje
Žáci U-15: Česká liga, So 27.02. 10:00
CU Bohemians - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 27.02. 12:00
CU Bohemians - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Slavia Praha - FŠ Litvínov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Slavia Praha - FŠ Litvínov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 12 2 0 39:5 38
2. 15 10 2 3 31:15 32
3. 15 10 2 3 32:18 32
4. 15 8 3 4 27:16 27
5. 15 7 4 4 22:16 25
6. 14 6 4 4 19:12 22
7. 15 5 7 3 21:18 22
8. 15 6 4 5 15:17 22
9. 15 6 3 6 28:21 21
10. 15 5 6 4 21:23 21
11. 15 5 5 5 14:20 20
12. 14 5 2 7 15:17 17
13. 15 5 1 9 16:33 16
14. 14 4 3 7 17:19 15
15. 15 2 4 9 17:29 10
16. 16 2 4 10 13:29 10
17. 15 2 4 9 11:30 10
18. 14 1 4 9 10:30 7

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.