Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2986
  • Návštěvy: 67/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Hodonín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7652
Týden:
67
Dnes:
16
On-line:
1

Městský stadion Kyjov

Fotbalové hřiště - přírodní tráva
Adresa: Za parkem 2223,Kyjov
Domácí klub: FC Kyjov 1919
ID karty: 159
Kapacita: 8 600(1500 k sezení)
Rozměry: 105 x 65 m
Mapa

Zvětšit mapu
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina C, So 26.09. 15:30
Kyjov - Valtice
Dorost U-19: Krajský přebor, So 03.10. 10:00
Kyjov - Boskovice
Dorost U-17: Krajský přebor, So 26.09. 15:30
Veselí - Kyjov
Žáci U-15: I. třída, skupina B, Ne 04.10. 09:00
Dambořice - Kyjov
Žáci U-13: I. třída, skupina B, Ne 04.10. 10:45
Dambořice - Kyjov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 7 7 0 0 28:5 21
2. 7 5 1 1 19:10 16
3. 7 4 1 2 14:10 13
4. 8 4 1 3 13:16 13
5. 7 4 0 3 12:9 12
6. 7 4 0 3 9:10 12
7. 7 3 2 2 18:15 11
8. 7 3 2 2 13:12 11
9. 7 3 2 2 8:8 11
10. 7 2 2 3 13:11 8
11. 7 1 3 3 11:15 6
12. 8 2 0 6 13:19 6
13. 7 0 1 6 6:17 1
14. 7 0 1 6 5:25 1

Krátké zprávy z klubu

Soupiska 2010/2011

10.08. 2010 | 14:10 SOUPISKA 2010/2011

B-Kůřil Michal 11.10.1990
B-Chromý Jiří 13.05.1990
O-Strmiska Radek 26.03.1990
O-Lošťák Ivo 19.06.1970
O-Bužek Radek 12.05.1982
O-Rezek Jakub 18.04.1986
O-Žaroský Stanislav 24.04.1982
O-Puček Karel 03.12.1984
Z-Randa Tomáš 23.12.1974
Z-Kovařík Tomáš 05.04.1989
Z-Beck Tomáš 14.04.1988
Z-Spáčil Michal 17.07.1974
Z-Macek Tomáš 29.01.1986
Z-Bartoň Zdeněk 07.11.1992
Z-Možíš Zdeněk 01.10.1992
Ú-Možíš Lukáš 08.11.1990
Ú-Kučera Jaromír 30.04.1984
Ú-Přikryl Adam 22.12.1986
Ú-Kroutilík Boris 06.09.1981


Realizační tým:

Hrabal Alexander - Trenér
Gajdošík Petr - Asistent trenéra
Kovařík Jiří - Vedoucí mužstva
Řihák Rostislav - Sekretář
Konečný Jaroslav - Masér

Vedení klubu:

Polcr Pavel - předseda
Mezík Zdeněk - místopředseda
Kuchař Antonín - místopředseda
Řihák Rostislav - sekretář
Fric Marek, Cahlík Jan, Moravec Jiří, Vinca Jiří, Žalud Tomáš - členové výboru


přišli:

Kroutilík Boris(Morkovice),Přikryl Adam(Prostějov),Kučera Jaromír(hostování Velká n.v.)
Macek Tomáš (návrat z host.Osvětimany),Randa Tomáš(1.FC Slovácko),Bůžek Radek(návrat z Rakouska)Strmiska Radek (Zbrojovka Brno)Spáčil Michal(Rymářov-před tím HFK Ololomuc),Lošťák Ivo(Šumperk-před tím HFK Ololomuc)

odešli :

Vacula Petr(hostování Lovčice),Macek Svatopluk(Kostelec)Bača Milan(Konec hostování)
Přikryl Lukáš(Žarošice konec hostování)Nguyen Vítěslav(Konec hostování)Bátora Tomáš(hostování Sobůlky),Laga Petr,Flašar Jiří(Ořechov)Farmačka Lukáš(Veselí n.M.)Vinca Lukáš(hostování Ratíškovice)

Nejčtenější ze sportu