Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 60
  • Návštěvy: 368/1
  • Fans: 140
  • web >
  • Praha 7  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
48445
Týden:
368
Dnes:
63
On-line:
1

Fanoušci klubu

X X

Kdo:
Bydlí:
Čas:16h
ID:67008
12.06.2013 22:04

X X

Klub:Máslovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:72376

Michal Krpeš (35)

Klub:Třebenice
Post:Záložník
Tým:
ID:3252

X X

Bydlí:
Čas:8h
ID:73303
30.07.2017 21:28

X X

Bydlí:
Čas:13h
ID:74307
01.08.2015 12:08

X X

Bydlí:
Čas:1h
ID:74660
22.03.2013 21:11

X X

Klub:Staré Město
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:68592

X X

Klub:Lindava
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:75733

X X

Bydlí:
Čas:2h
ID:76602
07.11.2015 13:39

X X

Klub:Pozořice
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:66901

Rollstein4 (29)

Bydlí:Semily
Čas:440h
ID:62374
23.09.2018 21:21

X X

Bydlí:
Čas:296h
ID:77527
04.12.2016 20:49

Václav Mrňák (38)

Klub:Radouň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:69156

lluckyn (37)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:62383

X X

Bydlí:
Čas:1h
ID:1586
03.09.2013 23:37

X X

Bydlí:
Čas:3h
ID:82333
15.11.2013 22:05

X X

Bydlí:
Čas:3h
ID:82472
01.03.2014 19:19

X X

Bydlí:
Čas:119h
ID:7445
12.02.2017 14:03

X X

Bydlí:
Čas:2h
ID:83188
16.05.2015 18:54

X X

Bydlí:
Čas:260h
ID:5609
10.07.2016 20:22

X X

Bydlí:
Čas:1h
ID:86502
19.03.2016 16:29

X X

Bydlí:
Čas:8h
ID:78882
05.05.2015 19:57

David Machurka

Klub:Řepy
Fce:trenér
Tým:B-Tým
ID:11575

X X

Bydlí:
Čas:13h
ID:88336
29.08.2015 10:41

X X

Bydlí:
Čas:2h
ID:84593
15.03.2015 09:36

X X

Bydlí:
Čas:55h
ID:5543
24.07.2015 22:06

X X

Klub:
Fce:Trenér dorostu
Tým:
ID:89511

X X

Bydlí:
Čas:232h
ID:62367
10.03.2017 09:57

X X

Bydlí:
Čas:101h
ID:69261
01.11.2015 02:30

X X

Bydlí:
Čas:0h
ID:93580
13.09.2015 16:58
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:00
Sparta Praha - Blansko
Ženy: 1.liga žen, So 03.10. 00:00
Sparta Praha - Liberec
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 03.10. 13:30
Zlín - Sparta Praha
Dorost U-19 B: Česká liga B - U19, St 30.09. 13:00
Neratovice - Sparta Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 03.10. 15:45
Zlín - Sparta Praha
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, St 30.09. 15:15
Neratovice - Sparta Praha
: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Sparta Praha - Sigma Olomouc
Žáci U-15: Česká liga, Ne 04.10. 10:00
Sparta Praha - FC Liberec-mládež
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina B, So 03.10. 10:00
Sparta Praha - Union Strašnice
Žáci U-14: Česká liga, Ne 04.10. 12:00
Sparta Praha - FC Liberec-mládež
Žáci U-13: ČL skupina A, Ne 04.10. 10:00
Č.Budějovice Ak - Sparta Praha
Žáci U-12: ČL skupina A, Ne 04.10. 10:00
Č.Budějovice Ak - Sparta Praha

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.