Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 6. srpna 2020
svátek má Oldřiška.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

Název diskuze Přísp. Poslední
   Divize - skupina D 55 07.08. 2020 01:59
   Moravskoslezská fotbalová liga 39 07.08. 2020 01:57
   I.A třída skupina B - Praha 11 07.08. 2020 01:18
   IV.třída sk.B - Mělník 2 06.08. 2020 23:49
   I.B třída skupina B 25 06.08. 2020 23:46
   III.třída - OFS Mělník 14 06.08. 2020 23:44
   ČFL - skupina A 40 06.08. 2020 23:36
   Divize - skupina B 100 06.08. 2020 23:19
   III. Třída skupina A - Kladno 13 06.08. 2020 23:02
   Středočeský krajský přebor 50 06.08. 2020 23:01
   Okresní přebor - Beroun 77 06.08. 2020 22:39
   Pardubický krajský přebor 38 06.08. 2020 22:35
   Okresní přebor - Brno-venkov 14 06.08. 2020 22:31
   KLM 168 06.08. 2020 22:04
   Ústecký krajský přebor 104 06.08. 2020 21:57
   Okresní přebor - Rakovník 29 06.08. 2020 21:55
   I.B třída - skupina E 12 06.08. 2020 21:41
   III. třída, skupina A 2 06.08. 2020 21:29
   Okresní přebor - Praha-východ 3 06.08. 2020 21:28
   Okresní přebor - Mělník 21 06.08. 2020 21:27
   I.B třída skupina A 13 06.08. 2020 20:51
   Jihomoravský krajský přebor 16 06.08. 2020 20:46
   I.A třída mužů skupina A 7 06.08. 2020 20:38
   I.B třída - skupina C 34 06.08. 2020 20:10
   I.B třída - skupina A 62 06.08. 2020 20:04
   I.A třída skupina A - Praha 11 06.08. 2020 19:31
   III. třída, skupina A - Brno-venkov 18 06.08. 2020 19:24
   I.A třída skupina B - MS kraj 46 06.08. 2020 19:21
   Okresní přebor Bruntál 2 06.08. 2020 19:10
   Moravskoslezský krajský přebor 90 06.08. 2020 19:05
   I.A třída - skupina B 19 06.08. 2020 18:27
   Divize - skupina C 77 06.08. 2020 18:09
   Zlínský krajský přebor 46 06.08. 2020 18:02
   III. třída, skupina B - Brno-venkov 4 06.08. 2020 18:02
   I.A třída skupina A 9 06.08. 2020 17:37
   Divize - skupina D 14 06.08. 2020 17:05
   I.B třída - skupina B 12 06.08. 2020 17:03
   Olomoucký krajský přebor 33 06.08. 2020 16:58
   I.B třída skupina D 7 06.08. 2020 16:38
   I.B třída skupina C 16 06.08. 2020 16:38
   I.A třída skupina B 7 06.08. 2020 16:37
   I.A třída - skupina A 55 06.08. 2020 16:37
   III. třída, skupina C - Nymburk 4 06.08. 2020 16:28
   I.A třída skupina B 20 06.08. 2020 16:11
   I.A třída skupina A 35 06.08. 2020 15:50
   Divize - skupina F 56 06.08. 2020 15:47