16. dubna 2018  16:07
Tatran Rousínov B - FKD 0:1 (0:0)

Sestava: Fládr - Křivánek, Svoboda, Hrabal Pavel, Hrabal Marek - Toman, Horváth, Kozel, Matějíček - Malý, Nohel

střídali: Macháček, Ševčík, Divácký
B-tým poprvé v sezóně nastoupil v kompletním složení včetně několika posil z áčka. Potkali jsme však velmi dobrého soupeře. Drnovice nastoupily oproti podzimu ve zcela pozměněné a velmi mladé sestavě. Po celý zápas předváděli velice rychlý kombinační fotbal s přesnými kolmými přihrávkami. Zápas velmi dobré úrovně, ve kterém měli oba soupeři velké množství šancí, rozhodla 64 minuta.Po faulu Ševčíka nařídil rozhodčí pokutový kop. Brankář Fládr sice střelu hostujícího hráče chytil, ale v následné skrumáži jsme nedokázali míč odkopnout a hosté ho dotlačili i přes další Fládrův zákrok do sítě. V dalším kole zavítáme v neděli na hřiště posledních Vícemilic, kde se pokusíme poprvé na jaře naplno bodovat.

Starší přípravka přestřílena celek Slavkova

17.09. 2020 | 17:47 V dalším mistrovském utkání OS starší přípravka hostovala ve Slavkově a v zápase bohatém na branky přestřílela domácí mužstvo v poměru 16:13, branky: Mahdal 8x, Quirenc 4x, Hakl 3x a Šmerda Antonín 1x.

Dorost z Kninic bez bodů

17.09. 2020 | 17:38 Dorost pokračuje v utkáních bez bodového efektu a i když v Kninicích podali zlepšený výkon, stejně to na body nestačilo a opět prhráli 2:0.

Úžasné!! Žáci vezou ze Svitávky šest bodů

17.09. 2020 | 17:34 K dalšímu utkání odjela naše žákovská mužstva do Svitávky, kde se střetla s celky Malé Hané Kninice-Svitávka. A obě mužstva svá utkání zvládla velmi dobře a vezou domů šest bodů.
Starší za vítěsztví 3:2, když všechny branky vsítil Jakub Hráček.
Malá Haná Knínice/Svitávka - TJ Tatran Rousínov 0:3 (0:1)

Střelci:Doležel Patrik,Hanák Dominik, Vanderka Miloš.

Sestava:Grošek Marek, Gecler Jakub,Bartošek Adam,Juráček Jiří,Vanderka Miloš,Kovařík Jaroslav,Binder Tomáš,

Machala Jakub,Hanák Dominik, Bartošek Matěj, Spisar Jakub, Boušek Milan.

Trenér: Vanderka Miloš

V sobotu, 12.9., jsme odehráli venkovní zápas v Malé Hané - Knínice / Svitávka, kde jsme začali svižně, ale bohužel bez branky. Dvě tyčky a mnoho dalších šancí jsme nebyli schopni proměnit ve vedení, až ke konci poločasu se nám podařilo prorazit smůlu a do kabin jsme odcházeli s jednou vstřelenou brankou. Druhý poločas jsme nastoupili kombinačním fotbalem, vytvářeli jsme si spoustu šancí, ale neproměňovali je. Až v závěru zápasu nám přálo štěstí v podobě dvou vstřelených branek a tím jsme si zajistili vítězství. Tři body jsou doma !

Ani proti Znojmu žáci body nemají

17.09. 2020 | 17:26 V dalším utkání KS žáku jsme na domácím hřišti v Habrovanech měli za soupeře celky FK Znojmo. Starší prohráli vysoko 2:7, branky: Košťál a Cabal.
Mladší svoje utkání velmi dobře rozehráli , ale vedení 2:0 neudrželi a prohráli 2:3. Branky Grošek a Vanderka.

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.