On-line:
1

CÁBELÍCI DOMA BODOVALI

A-Tým  26. října 2019  20:29
Mlhavé sobotní dopoledne bylo svědkem dalšího utkání Fortuna ČFL, ve kterém domácí Cábelíci přivítali mužstvo ze západu Čech, které po 11.kolech mělo na svém kontě pouze 1 vítězství a 9 bodů.
FK KRÁLŮV DVŮR – FC SLAVIA KARLOVY VARY 2:0 (1:0)
branky: 9. Krejdl, 66. Krejdl
ŽK: Blažek (KDV) – Stöckner, Skala (KVA)
Rozhodčí: Zadinová – Severýn, Fišer. . . Diváci: 180

Od úvodu zápasu se domácí vrhli do útoku, už v 5. minutě se dostal Krejdl do velké šance, ale jeho zakončení vychytal bravurně hostující brankář Bláha. Netrvalo však dlouho a skóre se měnilo, v 9. minutě střelu Beňa zastavilo břevno a odražený míč do opuštěné branky dorazil volný Daniel KREJDL – 1:0. Domácí i nadále útočili, ale jejich pokusy několikrát výborně zlikvidoval Bláha v karlovarské brance. Hosté postupně vyrovnali hru a ve 27. minutě se dostali do velké šance, když se k odraženému míči dostal Maňák, ale jeho pokus skvěle zlikvidoval Krček. Do konce 1. poločasu byla hra celkem vyrovnaná, ale žádnou další branku jsme už neviděli.

Do druhého poločasu vstoupili opět lépe domácí, v 60. minutě se po centru Balšánka a následném závaru před brankou dostal odražený míč k Hellovi, který jej nadvakrát dostal do branky, pomezní rozhodčí však signalizoval ofsajd a tak branka neplatila. O chvilku později už bylo znovu veselo, v 66. minutě se po souboji Balšánka na hranici pokutového území dostal odražený míč k Danielu KREJDLOVI a ten přesnou střelou na zadní tyč skóroval – 2:0. Domácí pokračovali v aktivitě na útočné polovině, v 82. minutě se po rohovém kopu Balšánka dostal k hlavičce střídající Šolaja, ale jeho pokus zlikvidoval Bláha kvalitním zákrokem. Do konce zápasu už domácí podrželi zkušeně míč a připsali si po zásluze další domácí vítězství a 3 body do tabulky Fortuna ČFL.

FK Králův Dvůr: Krček – Blažek, Hell, Novák, Zelenka - Šebek, Balšánek (C) (83. Osvald), Beňo (88. Bíba), Kraus (71. Bouček), Procházka (79. Šolaja) - Krejdl (67. Kůžel)
Náhradníci: Špicl – Bíba, Osvald, Šolaja, Kůžel, Bouček

FC Slavia Karlovy Vary: Bláha – Pěkný, Vokáč (64. Lattisch), Procházka, Maňák (46. Stöckner), Kuffour, Diarra, Skala, Kalina (83. Shorný), Hudec, Schettl

POZOR NA TERMÍNY

26.11. 2017 | 11:49 Výbor FK Králův Dvůr upozorňuje jednotlivá mužstva, aby sledovaly rozpis soutěží a změny termínů jednotlivých utkání, aktuální rozpis uložen v sekci: KE STAŽENÍ

SEKRETÁŘ FK

04.08. 2016 | 13:58 S účinností od 15.7.2016 se novým sekretářem Fotbalového klubu Králův Dvůr stal Václav Kořínek, na kterého se obracejte se všemi administrativními záležitostmi s vyjímkou přestupů a sponzorství.
KONTAKT
mobil: 607 832 223
e-mail: vendiskorinek@seznam.cz

Víkend pro Cábelíky !!!

01.11. 2015 | 18:18 Přelom října a listopadu patřil králodvorským Cábelíkům - 5 zápasů = 4 výhry + remíza

STARŠÍ PŘÍPRAVKA ZAHAJUJE

26.08. 2015 | 09:17 Obnovené mužstvo starší přípravky zahajuje přípravu na novou sezonu, první trénink se uskuteční již tento čtvrtek 27. srpna od 16 hodin na stadionu v Králově Dvoře.

Anketa

V případě nerozhodného výsledku se budou v ČFL kopat penalty - vítěz získá 2.bod, považujete to za správné ???