Házená

Zlonice - Pozdeň 12:2

A-Tým  22. června 2012  21:40
Hosté dnes měli kolotoč zadarmo ...
Hosté už při úvodním rozehrání byli vlastně poraženi. To asi rozhodlo, i když kvalita byla na sraně soupeře. A ani nekompletní sestava pozdeňské nemůže omluvit, protože důsledek tohoto přístupu byl katastrofální – posuďte sami:
3.minuta – únik po pravé straně, polovlastní gól z malého vápna = 1:0
5.minuta – chyba obrany a okamžitý trest = 2:0
8.minuta – penalta po zkosení unikajícího hráče = 3:0
10.minuta – špatná komunikace mezi brankařem a stoperem = 4:0
14.minuta – další penalta, která však byla za faul (pan Hamza) mimo vápno = 5:0
16.minuta – názorná ukázka rychlé kombinační akce = 6:0
22.minuta – obdoba předcházející branky = 7:0.
Kdyby to takhle pokračovalo, dali by jich domácí třicet ?!? Další góly ale do poločasu nepřidali, poněvadž lehce polevili a další šance posílali mimo branku.
Druhou půli začali hosté o něco lépe a v 50.minutě Petr Štěpánek z otočky minul. Po rychlém brejku však v 52.minutě inkasovali na 8:0 a hned za tři minuty po přetaženém centru přišel gól na 9:0 a po rozehrání a ztrátě balonu opět brejk a „desítka“ je tu – 10:0 ! Teprve potom se po nákopu Hotového prosadil přes stopera Petr Štěpánek a snížil na 10:1. Magický deseti brankový rozdíl se vrátil v 73.minutě opět po špatné komunikaci mezi obráncem a brankařem. V 79.minutě se Petr Štěpánek natlačil před domácího stopera a s přispěním gólmana upravil na 11:2. Osm minut před koncem se jako přes kopírák opakoval devátý gól Zlonic a tak bylo stanoveno konečné skóre 12:2.