MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

Bez branek to nepůjde

22. srpna 2011  21:58
V nedělním utkání ČFL hostili cábelíci na své půdě nováčka z Domažlic. Diváci se kvalitního fotbalu tentokrát nedočkali a marně se čekalo i na góly.

V prvním poločase nebyl k vidění pohledný fotbal. Domácím se vůbec nedařilo, hosté sice byli fotbalovější, žádný zázrak to ale také nebyl. Hrálo se především ve středu pole a pohledných kombinací bylo jako šafránu. Když už se náhodou některý z hráčů dostal ke střele, letěl míč hodně mimo tyče.

Po změně stran se oboustranně hra trochu zvedla, stále bylo ale k vidění spíše průměrné utkání. Mírně aktivnější byli Králodvorští, kteří sice častěji operovali kolem šestnáctky soupeře, ale k vidění vlastně byla jen jediná vyložená šance. V 60. minutě při rohu domácí Fulín prodloužil hlavou míč na zadní tyč, jenže Šilhavý trefil míč kolenem a jeho střela ze dvou metrů skončila těsně vedle tyče. Za zmínku pak stojí ještě střela z hranice vápna, kterou Kudrna vyrazil na roh. Zápas pak nezadržitelně spěl k bezbrankové dělbě bodů, a když v 90. minutě domácí Svátek poslal trestný kop z hranice vápna nad branku, skončilo utkání nepopulární remízou 0:0.

Rozhodčí: Langer. ŽK: Svátek, Petr, Procházka - Bezděk, Matas, Braun, Leitl. Poločas: 0:0. Diváci: 400.

Králův Dvůr: Kudrna - Kratochvíl, Sabou, Šilhavý, Procházka (75. Novák M.) - Petr, Frydrych (65. Machovec), Pavlík, Květoň (86. Tlustý) - Fulín, Svátek.

Domažlice: Houdek - Strejc, Tesař, Bauer, Mužík, Kovařík (90. Mandous), Braun, Bárta, Bezděk (53. Veselý), Matas, Mour (70. Leitl)