Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 1263/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
34861
Týden:
1263
Dnes:
146
On-line:
1

Správa klubové karty

07. dubna 2011  11:47
Klubová karta nemá svého správce. Pokud se chcete stát správcem klubové karty nebo mít oprávnění pro správu, napište mi na mail: webmaster@vysledky.com.
Abych mohl kartu nebo oprávnění přidělit uživateli, potřebuji znát název nebo lépe ID klubové karty, přihlašovací jméno uživatele na server vysledky.com a jeho vztah ke klubu (funkcionář, hráč, fanoušek klubu či některého z týmů klubu). Všechny funkce klubové karty jsou nyní zdarma, uvažujeme o zpoplatnění služby od srpna 2011 s tím, že nově přidělená správa karty bude na půl roku zdarma pro vyzkoušení všech funkcí, které umožňuje.
Dalibor Fridrich
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 19.10. 19:00
Slavia Praha - 1.FK Příbram
B-Tým: ČFL - skupina A, So 19.10. 11:00
Štěchovice - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 19.10. 11:00
Mladá Boleslav - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 19.10. 13:15
Mladá Boleslav - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 20.10. 13:15
Slavia Praha - Písek
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 20.10. 15:30
Slavia Praha - Písek
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Čt 17.10. 17:30
Slavia Praha - Klánovice
Žáci U-15: Česká liga, Ne 20.10. 10:30
Viktoria Plzeň - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, Ne 20.10. 12:15
Viktoria Plzeň - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, So 19.10. 10:15
Slavia Praha - Junior Chomutov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 19.10. 10:15
Slavia Praha - Junior Chomutov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 12 10 2 0 25:2 32
2. 12 8 2 2 23:12 26
3. 12 7 1 4 25:16 22
4. 12 7 0 5 22:13 21
5. 12 6 2 4 20:17 20
6. 12 5 3 4 14:19 18
7. 12 5 2 5 22:18 17
8. 12 4 5 3 17:15 17
9. 12 4 5 3 10:12 17
10. 12 4 2 6 16:17 14
11. 12 3 3 6 16:22 12
12. 12 2 5 5 11:14 11
13. 12 3 2 7 15:24 11
14. 12 3 2 7 11:22 11
15. 12 3 1 8 9:19 10
16. 12 2 3 7 7:21 9

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
195
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.