branky: Malý, Hrabal Pavel, Macháček

Sestava:
Slovák - Hrabal Marek, Julínek, Hrabal Pavel, Křivánek - Toman, Kupčík, Kozel, Macháček, Matějíček - Malý

střídali: Pospíšil, Nohel David, Hůlka, Divácký
Béčko odjelo k utkání na hřiště vedoucích Bohdalic bez opory zadních řad Ondry Krále, který byl narychlo povolán k A-týmu. Nově sestavená stoperská dvojice ještě loni dorostenců Hrabal P. Julínek však svůj úkol splnila na více než 100%. Již v první minutě vyslali domácí propagační střelu z více než 35 m. Brankář Slovák při vyběhnutí pro míč uklouzl, ale ještě reflexivním zákrokem hlavou zabránil katastrofě, kterou by tato branka určitě znamenala. Z protiútoku využil nedorozumění v domácí obraně Malý , který střelou k tyči nedal veteránovi Plchutovi v brance domácích šanci. Domácí měli sice více ze hry, ale na jejich stereotypní taktiku dlouhých autů prakticky z jakékoliv pozice na útočné polovině bylo naše mužstvo dobře připravené. Ve 32 min vyšel taktický záměr trenéra Bouška oplatit domácím stejnou mincí dokonale. Dlouhý aut Macháčka našel hlavu Pavla Hrabala, který přeskočil Plchuta a na zadní tyči zapadl míč do branky - 0:2. Za deset minut vybojoval ztracený míč Toman, posunul ho na Kupčíka. Jeho kombinace s Malým vyústila v kolmici na Macháčka, který nedal Plchutovi šanci - 0:3. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin.
Na začátku 2 poločasu šel během 5 minut dvakrát sám na domácí branku Divácký, avšak ani jednou neproměnil. V 60 minutě došlo k nešťastnému zranění domácího hráče, po kterém byla hra asi na 15 minut přerušena, když se čekalo na příjezd sanitky. Tato neplánovaná přestávka částečně otupila očekávaný tlak domácích, kteří se už nestačili dostat zpět do zápasu a pouze minutu před koncem kosmeticky upravili na konečných 1:3.
Koncentrovaný a velmi bojovný výkon celého mužstva spolu se značnou produktivitou v prvním poločase znamená, že jsme se bodově dotáhli na svého soupeře a v průběžné tabulce OP nás po 9 kolech od prvního místa dělí již pouze horší skóre.

Mladší přípravka na turnaji v Brně třetí

09.12. 2017 | 18:16 Mladší přípravka veze z turnaje na Startu Brno 3.místo.
Výsledky:Tatran-Bílovice 2:2,Tatran-Maloměřice 1:9,Tatran-Start Brno 2:1,
Tatran-Bílovice 2:3,Tatran-Maloměřice 1:3,Tatran-Start Brno 3:1.
Branky:Juráček 4x,Bartošek 3x,Gecler 2x,Machala 1x,Hanák 1x.

Plán přípravy ";A"; mužstva

09.12. 2017 | 14:00 V kolonce ke stažení naleznete konečnou podobu ";Zimní přípravy ";A"; mužstva mužů";

Seznam žákovských turnajů pořadaných FO Tatran Rousínov

08.12. 2017 | 12:38 10.prosince -";Halový turnaj mladších žáků"; za účasti:Tatran Rousínov, FC Soběšice, Tatran Kohoutovice 05, SK Žebětín, Tatran Kohoutovice 06, FC Medlánky.
27.ledna-Mezinárodní turnaj starších žáků"; za účasti:Tatran Rousínov, Spartak Myjava(SK), Tatran Bohunice, FK Drnovice, Tatran Kohoutovice, Tatran Rousínov 05.
25.února -";Halový turnaj mladších žáků";-za účasti Tatran Rousínov, FC Medlánky, Tatran Kohoutovice 05, SK Slatina-FC Slovan, Tatran Kohoutovice 06, Tatran Rousínov ";B";

2.kolo ZHL mladších žáků

26.11. 2017 | 17:44 Mladší žáci odehráli druhé kolo ZHL v Brně dne 26.11. s těmito výsledky.

Tatran Rousínov - Lokomotiva Brno Zelená 2 : 1
Střelci: Hustoles,Blatný

Tatran Rousínov - Lokomotiva Brno 2004 2 : 2
Střelci:Kopijevský,Eliáš

Tatran Rousínov - Lokomotiva Brno Modrá 1 : 2
Střelec branky: Šlimar