branky: Malý, Hrabal Pavel, Macháček

Sestava:
Slovák - Hrabal Marek, Julínek, Hrabal Pavel, Křivánek - Toman, Kupčík, Kozel, Macháček, Matějíček - Malý

střídali: Pospíšil, Nohel David, Hůlka, Divácký
Béčko odjelo k utkání na hřiště vedoucích Bohdalic bez opory zadních řad Ondry Krále, který byl narychlo povolán k A-týmu. Nově sestavená stoperská dvojice ještě loni dorostenců Hrabal P. Julínek však svůj úkol splnila na více než 100%. Již v první minutě vyslali domácí propagační střelu z více než 35 m. Brankář Slovák při vyběhnutí pro míč uklouzl, ale ještě reflexivním zákrokem hlavou zabránil katastrofě, kterou by tato branka určitě znamenala. Z protiútoku využil nedorozumění v domácí obraně Malý , který střelou k tyči nedal veteránovi Plchutovi v brance domácích šanci. Domácí měli sice více ze hry, ale na jejich stereotypní taktiku dlouhých autů prakticky z jakékoliv pozice na útočné polovině bylo naše mužstvo dobře připravené. Ve 32 min vyšel taktický záměr trenéra Bouška oplatit domácím stejnou mincí dokonale. Dlouhý aut Macháčka našel hlavu Pavla Hrabala, který přeskočil Plchuta a na zadní tyči zapadl míč do branky - 0:2. Za deset minut vybojoval ztracený míč Toman, posunul ho na Kupčíka. Jeho kombinace s Malým vyústila v kolmici na Macháčka, který nedal Plchutovi šanci - 0:3. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin.
Na začátku 2 poločasu šel během 5 minut dvakrát sám na domácí branku Divácký, avšak ani jednou neproměnil. V 60 minutě došlo k nešťastnému zranění domácího hráče, po kterém byla hra asi na 15 minut přerušena, když se čekalo na příjezd sanitky. Tato neplánovaná přestávka částečně otupila očekávaný tlak domácích, kteří se už nestačili dostat zpět do zápasu a pouze minutu před koncem kosmeticky upravili na konečných 1:3.
Koncentrovaný a velmi bojovný výkon celého mužstva spolu se značnou produktivitou v prvním poločase znamená, že jsme se bodově dotáhli na svého soupeře a v průběžné tabulce OP nás po 9 kolech od prvního místa dělí již pouze horší skóre.

Členské příspěvky za II.pololetí 2017

06.10. 2017 | 16:01 Vážení rodiče, fotbalový oddíl TJ Tatran Rousínov, z. s. vybírá oddílové příspěvky na podzimní část kalendářního roku 2017 ve výši 550 Kč (žáci, dorost) a 450 Kč (přípravka).

Uvedenou částku prosím uhraďte do konce října trenérům jednotlivých kategorií , nebo bezhotovostně na účet 1560876339/0800 a do kolonky zpráva pro příjemce napište jméno hráče. Děkujeme.

Jiří Fiala, sekretář oddílu

Přípravky se Slavkovem smírně

05.10. 2017 | 19:11 Mladší přípravka poráží Slavkov 14:3, branky: Vanderka 8x, Pospíšil 2x, Juráček 2x,Doležel, Machala.
Starší naopak prohráli v poměru 4:7, branky:Salcburger 2x, Košťál 2x.

Přípravky vezou z Křenovic tři body

02.10. 2017 | 16:38 Mladší přípravka vyhrála 11:10, branky: Vanderka 7x, Machala 2x, Doležel, Juráček
Starší prohrála v poměru 9:5 branky: Salcburger 2x, Tobiáš 2x, Gecler.

Žáci vezou z Blanska tři body

02.10. 2017 | 16:33 Mladší žáci zvítězili v poměru 7:0, branky: Doležel 5x, Kreuter, Eliáš.
Starší utrpěli debakl v poměru 0:14.