branky: Malý, Hrabal Pavel, Macháček

Sestava:
Slovák - Hrabal Marek, Julínek, Hrabal Pavel, Křivánek - Toman, Kupčík, Kozel, Macháček, Matějíček - Malý

střídali: Pospíšil, Nohel David, Hůlka, Divácký
Béčko odjelo k utkání na hřiště vedoucích Bohdalic bez opory zadních řad Ondry Krále, který byl narychlo povolán k A-týmu. Nově sestavená stoperská dvojice ještě loni dorostenců Hrabal P. Julínek však svůj úkol splnila na více než 100%. Již v první minutě vyslali domácí propagační střelu z více než 35 m. Brankář Slovák při vyběhnutí pro míč uklouzl, ale ještě reflexivním zákrokem hlavou zabránil katastrofě, kterou by tato branka určitě znamenala. Z protiútoku využil nedorozumění v domácí obraně Malý , který střelou k tyči nedal veteránovi Plchutovi v brance domácích šanci. Domácí měli sice více ze hry, ale na jejich stereotypní taktiku dlouhých autů prakticky z jakékoliv pozice na útočné polovině bylo naše mužstvo dobře připravené. Ve 32 min vyšel taktický záměr trenéra Bouška oplatit domácím stejnou mincí dokonale. Dlouhý aut Macháčka našel hlavu Pavla Hrabala, který přeskočil Plchuta a na zadní tyči zapadl míč do branky - 0:2. Za deset minut vybojoval ztracený míč Toman, posunul ho na Kupčíka. Jeho kombinace s Malým vyústila v kolmici na Macháčka, který nedal Plchutovi šanci - 0:3. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin.
Na začátku 2 poločasu šel během 5 minut dvakrát sám na domácí branku Divácký, avšak ani jednou neproměnil. V 60 minutě došlo k nešťastnému zranění domácího hráče, po kterém byla hra asi na 15 minut přerušena, když se čekalo na příjezd sanitky. Tato neplánovaná přestávka částečně otupila očekávaný tlak domácích, kteří se už nestačili dostat zpět do zápasu a pouze minutu před koncem kosmeticky upravili na konečných 1:3.
Koncentrovaný a velmi bojovný výkon celého mužstva spolu se značnou produktivitou v prvním poločase znamená, že jsme se bodově dotáhli na svého soupeře a v průběžné tabulce OP nás po 9 kolech od prvního místa dělí již pouze horší skóre.

Starší žáci B na úvod vítězně

07.09. 2018 | 12:17 Starší žáci B na úvod hostili celek Dědic a vyhráli vysoko 13:3, branky: Harenčák 3x, Vintr 2x, Toman 2x, Buchta 2x, Jandl, Hustoles, Pospíšil a Mrázek.

Mladší přípravka B vítězně

07.09. 2018 | 11:58 Mladší přípravka B nejprve zvítězila v Račicích v poměru 8:3, branky:Šmerda Antonín 5x, Quirenc, Hudec, Blatný a následně i s FKD 9:2, branky:Bartošek 6x, Kovařík 2x, Šmerda Antonín.

Mladší přípravka ";A"; střídavě

07.09. 2018 | 11:52 Nejprve zvítězila v Němčanech 13:5, branky: Bartošek 7x, Kovařík 3x, Mahdal 2x, Mahdalová a následně prohrála v Bohdalicích 12:3, branky Šmerda 2x a Bartošek.

Žáci v Tišnově bez bodů a vstřelené branky

07.09. 2018 | 11:48 Ve středu zajížděla žákovská mužstva do Tišnova a vůbec se jim nedařilo a obě odešla poražena stejným poměrem a to 5:0.