1

Rousínov přeťal černou šňůru

14. září 2017  12:46
Tatran Rousínov - FC Boskovice 3:1

Poločas: 1:1. Branky: 36. vlastní (Daněk), 49. (pen.) Svoboda, 89. Benda – 11. Martínek. Rozhodčí: Smekal – Šenkýř, Urbánek. ŽK: Martinek (Bos.). Diváků: 100.
Rousínov: Řepka – Kameník, Svoboda, Mrnuštík, Líznar – Benda, Horváth, Ševčík, Žoček (9. Král – 78. Macháček), Dvořák (90. Kozel) – Lička. Trenér: Tomáš Kovanda.
Boskovice: Novotný – Daněk, Kolář, Müller – Stara, Živný (59. Růžička), Martínek, Preč, Hlaváček (62. Horák) – Novák (75. Šafr), Odehnal. Trenér: Lukáš Martínek

Po čtyřech porážkách fotbalisté Tatranu Rousínov hodně toužili po vítězství. Jenže ještě než se v utkání šestého kola krajského přeboru s Boskovicemi pořádně rozehřáli, přišly dvě rány osudu. Pro zranění musel střídat šéf mužstva Miloš Žoček a hned nato Tatran dostal gól.
Hosté dokázali deprese domácích využít. Téměř celý první poločas diktovali tempo hry a Tatran může být rád, že prohrával jen o branku. „Začali jsme dobře a po zápase nás musí mrzet další nevyužité šance z této fáze hry. Po gólu na 2:1 byla naše hra sice plná snahy, ale také nepřesností a k šancím, které jsme si v první půli uměli vytvořit, jsme se už nedostali,“ komentoval porážku místopředseda klubu Václav Borek.
Paní Štěstěna pak přece jen vzala domácí hráče na milost. Ve 36. minutě po trestném kopu z levé strany hřiště hostující kapitán Antonín Kolář hlavou přizvedl ostře centrovaný míč, ten trefil Michala Daňka tak nešťastně, že míč zapadl do vlastní branky.
Na začátku druhého poločasu pak pomohli domácím na nohy sami hosté. Viktor Živný netakticky a zbytečně fauloval v rohu vlastního pokutového území a Milan Svoboda z penalty otočil skóre na 2:1.
Pak už to Boskovičtí měli těžké. Uklidněný Tatran kontroloval hru a těsně před koncem David Benda po dlouhé přihrávce z hloubi pole pojistil jeho vítězství. „Začalo to strašně. Ztratili jsme Žočka vzápětí jsme dostali gól na 0:1. O to víc si cením, že hráči zápas otočili. Bylo to vybojované vítězství, fotbalová krása musela jít stranou. Vyhrát už jsme nutně potřebovali a přišlo to v pravý čas. Černá šňůra byla dlouhá a navíc máme hrozivé skóre, protože dostáváme moc branek. Trápí nás velká marodka. Ze základní sestavy chybí Pupp, Hartl, Divácký a Drobný, a to se nahrazuje těžko,“ řekl trenér Tatranu Tomáš Kovanda.

Hráči na odchodu

21.06. 2018 | 10:16 Jak jsou již vyše avizovány příchody, jsou zde i odchody z Tatranu. Tím první je odchod Dalibora Nohela do mateřskéhoi Spartaku Slavíkovice. Stejným směrem odchází a dovolím si tvrdit, že je to velká škoda, ale nechtěli jsme mu bránit- Mirek Divácký, který celé jaro úspěšně bojoval v dresu A mužstva.Oběma jmenovaným bychom chtěli popřát hodně povedených utkání v dresu Spartaku.

B mužstvo má nového trenéra

21.06. 2018 | 10:13 B mužstvo má pro nadcházející podzimní sezonu nového lidivoda , kterým se stal pan David Šmakal, který naposledy působil u celku III.třídy TJ Kroužek. Ve funkci nahrazuje Milana Bouška, kterému bychom chtěli na tomto místě poděkovat za odvedenou práci v klubu a popřát mnoho štěstí.

Mladší žáci";B"; na jaře zatím stoprocentní

27.04. 2018 | 14:01 Mladší žáci ";B"; jsou zatím v jarním tažení OP mladších žáků stoprocentní, nejprve zvítězili v Pustiměři 4:2, branky: Polák, Hustoles, Muselík a Zima a následně na domácím trávníku porazili celek Slavkova 4:1, branky: Eliáš, Kreuter, Muselík a Blatný.

Dorost doma poráží Kninice.

27.04. 2018 | 13:59 Dorost hostil na domácí trávě celek Kninic a oplatil mu podzimní porážku. Obě branky vstřelil Jakub Mrázek. Mužstvo dorostu je v průběžné tabulce KS na 5.místě.

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.