branky: Divácký, Nohel David

Sestava:
Slovák - Škodák, Křivánek, Kameník, Hrabal Marek - Daněk, Žoček, Kupčík, Kozel - Matějíček, Divácký

Střídali: Pospíšil, Hůlka, Benda, Nohel David,Julínek
K dalšímu utkání OP odjíždělo béčko ve značně obměněné sestavě. Z různých důvodů chyběli Král, Hrabal Pavel, Macháček a Malý. Zejména v obraně, kde chyběli oba stabilní stopeři, bylo oslabení velmi citelné. Zápas se hrál za úmorného vedra. Do první velké šance zápasu jsme se dostali již v úvodu. Daňka však vychytal Hrušák v brance Drnovic. Již po 15 minutách musel trenér Boušek opět pozměnit složení obrany, když ze hřiště s poraněným kolenem odkulhal Škodák. Domácí se dostali do vedení ve 40. minutě, když jsme ani po třech fantastických zákrocích Slováka nedokázali dostat míč do bezpečí a domácí hráč dorážel z bezprostřední blízkosti. Avšak hned po rozehrávce Divácký zakončil svůj průnik střelou na zadní tyč.
Ve druhém poločasu se 15 min v podstatě nic nedělo. Po hodině hry však opět odešel za hřiště zraněný obránce. Tentokrát to byl Křivánek. A to bylo rozhodující pro celý zápas. Než se úplně nově složená obrana dokázala domluvit, inkasovali jsme během 3 minut dva góly. Nejdříve středem prošel Adler a pak po rohu zůstal na zadní tyči neobsazený Vondřich. V 63 min 3:1 pro domácí. Přes úmorné vedro a skutečnost, že výkony některých hráčů zůstávali za očekáváním jsme dokázali domácí zatlačit a v 71. min po akci Diváckého dokázal míč za brankovou čáru dostat teprve 16 tiletý dorostenec David Nohel. Když se zdálo, že se nám podaří vyrovnat, vzal režii do svých rukou rozhodčí Sekerka, který nechal bez povšimnutí dva penaltové zákroky!! Nejdříve Matějíčka zastavil podezřelým zákrokem domácí brankář a poté kosa hostujícího obránce poslala na zem Diváckého. Přesto však zápas mohl skončit asi zaslouženou remízou. Po jednom z rohů však Marek Hrabal z malého vápna přestřelil odkrytou branku.

Dorost rozdrtil celek Boskovic

23.10. 2017 | 16:16 Dorost v posledním domácím utkání hostil celek FC Boskovice"B" a svého soupeře vůbec nešetřil, Zvítězil 8:1, branky:Kovařík 3x, Nohel Dalibor, Nohel David, Fečo, Kozel, Zrotal.

Žáci proti Rájci s polovičním ziskem.

23.10. 2017 | 16:07 V posledním domácím utkání hostila žákovská mužstva celky Rájce. Starší prohráli v poměru 3:5, branky:Zrotal 3x.
Mladší vyhráli v poměru 12:0, branky:Buchta 4x, Šlimar 4x, Eliáš 4x, Hustoles 4x, Janeček, Blatný, Muselík, Doležel.

Přípravky poráží Dražovice

23.10. 2017 | 16:02 Obě mužstva přípravek měla v dalším kole za soupeře celky z Dražovic. Mladší přípravka vyhrála vysoko 20:9, Branky:Juráček 6x, Machala 5x, Vanderka 5x,Doležel 2x, Pospíšil.
Starší přípravka vyhrála v poměru 18:0. Branky: Salcburger 4x, Kusník 4x, Hrachovina 4x, Tobiáš 4x, Dvořák, Gecler.

Souhrnné výsledky starší přípravky

18.10. 2017 | 09:57 Starší přípravka si vede střídavě a zatím okupuje místo ve středu tabulky.
Nejprve poráží Kobeřice vysoko 18:3, branky:Tobiáš 5x, Salcburger 4x, Košťál 4x, Grošek 3x, Gecler a Kusník.
Dále poráží Otnice v poměru 7:4, branky: Salcburger 2x, Kusník 2x, Grošek 2x, Hrachovina.
A z Bučovic si veze porážku v poměru 5:3, branky: Dvořák 2x, Kusník.