branky: Divácký, Nohel David

Sestava:
Slovák - Škodák, Křivánek, Kameník, Hrabal Marek - Daněk, Žoček, Kupčík, Kozel - Matějíček, Divácký

Střídali: Pospíšil, Hůlka, Benda, Nohel David,Julínek
K dalšímu utkání OP odjíždělo béčko ve značně obměněné sestavě. Z různých důvodů chyběli Král, Hrabal Pavel, Macháček a Malý. Zejména v obraně, kde chyběli oba stabilní stopeři, bylo oslabení velmi citelné. Zápas se hrál za úmorného vedra. Do první velké šance zápasu jsme se dostali již v úvodu. Daňka však vychytal Hrušák v brance Drnovic. Již po 15 minutách musel trenér Boušek opět pozměnit složení obrany, když ze hřiště s poraněným kolenem odkulhal Škodák. Domácí se dostali do vedení ve 40. minutě, když jsme ani po třech fantastických zákrocích Slováka nedokázali dostat míč do bezpečí a domácí hráč dorážel z bezprostřední blízkosti. Avšak hned po rozehrávce Divácký zakončil svůj průnik střelou na zadní tyč.
Ve druhém poločasu se 15 min v podstatě nic nedělo. Po hodině hry však opět odešel za hřiště zraněný obránce. Tentokrát to byl Křivánek. A to bylo rozhodující pro celý zápas. Než se úplně nově složená obrana dokázala domluvit, inkasovali jsme během 3 minut dva góly. Nejdříve středem prošel Adler a pak po rohu zůstal na zadní tyči neobsazený Vondřich. V 63 min 3:1 pro domácí. Přes úmorné vedro a skutečnost, že výkony některých hráčů zůstávali za očekáváním jsme dokázali domácí zatlačit a v 71. min po akci Diváckého dokázal míč za brankovou čáru dostat teprve 16 tiletý dorostenec David Nohel. Když se zdálo, že se nám podaří vyrovnat, vzal režii do svých rukou rozhodčí Sekerka, který nechal bez povšimnutí dva penaltové zákroky!! Nejdříve Matějíčka zastavil podezřelým zákrokem domácí brankář a poté kosa hostujícího obránce poslala na zem Diváckého. Přesto však zápas mohl skončit asi zaslouženou remízou. Po jednom z rohů však Marek Hrabal z malého vápna přestřelil odkrytou branku.

Příchody a odchody

12.07. 2018 | 19:05 K dnešnímu dni se do našeho klubu vrací s celku TJ Dražovice Miroslav Radil.

11.07. 2018 | 09:50 K dnešnímu dni ukončil působení v našem klubu hráč širšího kádru A mužstva Ondra Král, který se vrací do celku TJ Dražovice.
V kolonce příchody jsme zaznamenali návrat dvou dorostenců s Habrovan a to Martina Snášela a Františka Jelínka..

05.07. 2018 | 14:33 K dnešnímu dni ukončili svoje působení v našem klubu a vracejí se do mateřského SK Slavkov u Brna následující hráči: Kryšrof Zrotal, Adam Köhler a David Kusák.