1

ODPLATA CHOTĚBOŘI ZA PODZIMNÍ PORÁŽKU

07. dubna 2014  17:46

JEMNICKO – CHOTĚBOŘ 2:0
Na naší horké půdě se představil tým disponující druhou nejlepší obranou v soutěži. A byla to právě Chotěboř, kdo měl první šanci, ale Hanousek střílel těsně vedle. Domácí kontrovali v 10. minutě, kdy po akci Křivánka hlavou otevřel skóre Kříž. Hra poté nabrala spád a šance se střídaly na obou stranách. Nejprve po Kinclově centru pálil vedle hostující branky Borkovec. Na druhé straně došlo k závaru, po kterém padl i gól, ale tomu předcházel faul na Kopečka. Namísto vyrovnání se po Krejčově vysunutí a chybném vyběhnutím Vykoukala podruhé do listiny střelců zapsal Kříž. Ten byl ve druhém poločase po odpískaném faulu vyloučen za oplácení. Hosté byli aktivnější, ale přesilovku se jim využít nepodařilo. Náš tým ukázal vnitřní sílu a bojovností i za vyloučeného Frantu drama nepřipustil.
Góly: 10. a 40. Kříž. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (62. Kříž). Diváci: 130. Poločas: 2:0. Jemnicko: Kopeček – Kincl, Koutný (11. Smetana, 52. Frechka), Borkovec, Čurda – Křivánek, Morkus, Krejča, Tesař, Tobolka – Kříž. Chotěboř: Vykoukal – Čáp, R. Odvářka, Ďoubal, Jan Hlaváček – Jiří Hlaváček (88. Šimoňák), Somerauer, Pospíšil (68. Bělovský), Koutný (73. Dvořák) – Hanousek (46. M. Odvářka), Kaplan. Nejlepší hráči: Kopeček, Krejča – Jiří Hlaváček.

Začátek letní přípravy

08.07. 2014 | 11:40 14.7.2014 od 18,00(hř.Jemnice) bude zahájena letní příprava mužů A+B. Trénovet se bude nezávisle na sobě.
!!!!!!!!! účast všech hráčů 14.7. nutná!!!!!!!!!

Anketa

Rozloučí se Jemnicko doma se sezonou výhrou nad Žirovnicí??? v pátek 13.6. od 17,30?????