Dorost U-17 B  21. dubna 2012  10:00
Góly: 1x Hrubý
Sestava: Dvořák, Baxa, Dub, Pařízek, Dan Musil, Prušvic, Leheta, Dominik Musil, Královec, Andrle, Rákosník (Hrubý, Miškovský, Uhlík)
Zmar a bezmoc, jak jinak popsat pocity po utkání 18. kola na hřišti Admiry.
Zápas jsme začali ve velkém stylu a soupeře jasně přehrávali. Jeden útok za druhým se valil na branku soupeře a bylo jen otázkou času, kdy padne první branka. Soupeř dokázal čelit naší hře s pomocí neustále připravených loktů a ramen, které neváhal při sebemenší příležitosti využít. Samozřejmě je nutné se takovému způsobu hry přizpůsobit, obzvlášť, pokud je rozhodčím absolutně ignorováno. V 15 min. při prvním delším pobytu Admiry na naší půlce jsme se dopustili faulu na hranici šestnácky, který soupeř potrestal střelou po zemi, pod nadskakující zdí. Takže 1:0 pro Admiru , i když našemu potrestanému faulu předcházel přes celé hřiště viditelný nepotrestaný faul loktem na Dominika. Ve dvacáté minutě se po druhé žluté vyfauloval Lukáš a musel ze hřiště. V devíti lidech v poli jsme se i nadále snažili náskok soupeře smazat a pokračovali jsme v pracovité a kombinační hře. Soupeř dál lítal jako hadr na holi, aby kouskoval a drobil hru. Jenže pak přišla situace, která byla podobná té před prvním gólem. Rozhodčí posoudil uklouznutí hráče Admiry za faul a nařídil proti nám volný přímý kop. Ačkoli se kopat nemělo je třeba říci že hráč soupeře překvapil hráče obou mužstev střelou z dálky a z úhlu přímo ke vzdálenější tyči. Každý by asi čekal, že na nás padne deka, ale místo toho jsme ve 30. min po rohovém kopu vstřelili kontaktní gól hlavou, kterou na krku nosí Honza. Naše naděje definitivně pohřbila opět sporná situace, kdy bylo posouzeno čisté odebrání míče jako nedovolený zákrok a protože Admira disponuje kvalitními střelci měnilo se skóre na 3:1 a byl konec poločasu.
Druhá polovina utkání ukázala, že jsme schopni tlačit soupeře kvalit Admiry i v devíti hráčích. Admira, vědoma si svého náskoku, trpělivě bránila a čekal na nějaký brejk. Už to vypadalo, že se ho nedočká a za předvedenou hru pochvaly od trenéra také ne. Hra vabank a únava našich přece jen zhruba tři minuty před koncem pustila Admiru k rychlému zakončení a ke stanovení konečného stavu 4:1.
Náš tým 7 posledních mistrovských zápasů vyhrál a postupně se prodral až na druhé místo tabulky. Ve svých utkání ukazuje nejen fotbalový um, ale i touhu po vítězství. Prohra mrzí o to víc, že nebyla zasloužená.

NÁBORY

06.03. 2009 | 10:30 Nábory probíhají průběžně celý rok ve všech věkových kategoriích.
Kontaktní tel.: 602307940 a 739037657.

Anketa

Na jakých místech se bude pohybovat tým mužů v sezoně 2012/13 v tabulce soutěže?