MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

CÁBELÍKŮM PÁTKY SVĚDČÍ

02. listopadu 2019  09:07
Králodvorští Cábelíci vyhověli žádosti domácích o změnu termínu a utkání 13. kola Fortuna ČFL sehráli už v pátek podvečer za umělého osvětlení na hlavním stadionu v Příbrami.
1. FK PŘÍBRAM B – FK KRÁLŮV DVŮR 0:1 (0:1)
Branka: 32. Kraus (PK)
ŽK: Vilotič, Šíma, Belej (PRB)

Od úvodu utkání vyrovnaná hra s množstvím osobních soubojů, hosté nasadili „mladou“ sestavu s ohledem na předpokládaný průběh utkání. Domácí nastoupili také se spoustou mladíků, ale posíleni v brance o Marka Boháče a v útoku se zkušeným Slepičkou. Cábelíci výborně bránili a podnikali nebezpečné protiútoky. Rozhodující akce přišla po půlhodině zápasu, na levé straně vyslal Zelenka kolmicí do úniku Daniela KREJDLA, který se dostal až do pokutového území a při pokusu o zakončení jej fauloval domácí obránce. Hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop, který následně s přehledem proměnil Martin KRAUS a poslal Cábelíky do poločasového vedení 1:0.

Od začátku druhého poločasu se domácí snažili o vyrovnání, ale dobře bránící hosté je nepustili do žádné větší šance. Naopak se do několika brankových příležitostí se postupně dostali Cábelíci, ale výborný Boháč postupně vychytal střelu Zelenky, trestný kop Krause i hlavičku střídajícího Osvalda a držel tak šance domácích na možné vyrovnání. Závěrečný tlak domácích přinesl pouze trestný kop, který ale skončil na horní straně břevna. Zbytek utkání už Cábelíci zkušeně pohlídali a připsali si po dobrém výkonu celého mužstva další 3 body do tabulky Fortuna ČFL a poskočili na průběžné 2. místo.

1. FK Příbram B: Boháč – Šíma (78. Jelínek), VIlotič, Mezera, Antwi, Vlček (73. Vlček), Janota (80. Polák), Kilián, Adetunji, Slepička, Kříž (46. Hájek)
Náhradníci: Jelínek, Puchmertl, Hájek, Ptáček, Polák, Belej, Melichar

FK Kr.Dvůr: Krček – Bouček, Hell, Novák, Zelenka - Šebek, Beňo (90. Blažek), Kraus, Šolaja (67. Osvald), Procházka (87. Balšánek) - Krejdl (80. Kůžel)
Náhradníci: Balšánek, Bíba, Osvald, Blažek, Kůžel, Špicl

Rozhodčí: Krejsa – Švagr, Vokoun