Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 784/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
35237
Týden:
784
Dnes:
209
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. So 05.09. 12:00 Slavia Praha B - Bohnice 5:0 [ více ]
2. So 12.09. 14:15 Motorlet Praha B - Slavia Praha B 2:0 [ více ]
3. So 19.09. 12:00 Slavia Praha B - Stodůlky 6:3 [ více ]
4. Ne 27.09. 14:15 Řepy - Slavia Praha B 0:8 [ více ]
5. So 03.10. 12:00 Slavia Praha B - Př. Kopanina 6:0 [ více ]
6. So 10.10. 09:00 Paraná - Slavia Praha B 4:0 [ více ]
7. So 17.10. 12:00 Slavia Praha B - Újezd nad Lesy 3:0 [ více ]
8. Ne 25.10. 13:00 Zbraslav - Slavia Praha B 5:2 [ více ]
9. Ne 01.11. 14:00 Slavia Praha B - Aritma Praha 4:3 [ více ]
10. So 07.11. 09:00 Radotín - Slavia Praha B 0:6 [ více ]
11. Ne 15.11. 09:00 Slavia Praha B - ČAFC Praha B 8:0 [ více ]
13. Ne 21.03. 12:00 Slavia Praha B - Motorlet Praha B 1:7 [ více ]
12. Ne 28.03. 14:00 Bohnice - Slavia Praha B 1:0 [ více ]
14. 09.04. 16:30 Stodůlky - Slavia Praha B 0:8 [ více ]
15. So 17.04. 12:00 Slavia Praha B - Řepy 11:0 [ více ]
16. Ne 25.04. 09:15 Př. Kopanina - Slavia Praha B 1:4 [ více ]
17. So 01.05. 12:00 Slavia Praha B - Paraná 1:1 [ více ]
18. 07.05. 16:30 Újezd nad Lesy - Slavia Praha B 0:6 [ více ]
19. So 15.05. 10:30 Slavia Praha B - Zbraslav 1:2 [ více ]
20. So 22.05. 09:00 Aritma Praha - Slavia Praha B 3:2 [ více ]
21. Ne 30.05. 15:30 Slavia Praha B - Radotín 5:1 [ více ]
22. So 05.06. 14:15 ČAFC Praha B - Slavia Praha B 0:9 [ více ]
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 23.11. 17:00
Sigma Olomouc - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 23.11. 13:00
Slavia Praha - 1.FC Slovácko
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 23.11. 15:15
Slavia Praha - 1.FC Slovácko
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Mostecký FK - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Mostecký FK - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, So 04.04. 00:00
Slavia Praha - Újezd P4
Žáci U-15: Česká liga, So 07.03. 00:00
Slavia Praha - FC Liberec-mládež
Žáci U-14: Česká liga, So 07.03. 00:00
Slavia Praha - FC Liberec-mládež
Žáci U-13: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Mostecký FK - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 21.03. 00:00
Mostecký FK - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 22 0 0 169:24 66
2. 22 18 0 4 122:35 54
3. 22 16 1 5 127:25 49
4. 22 16 0 6 99:40 48
5. 22 14 1 7 96:33 43
6. 22 10 1 11 66:94 31
7. 22 8 1 13 44:74 25
8. 22 6 1 15 31:83 19
9. 22 5 2 15 38:99 17
10. 22 5 2 15 27:114 17
11. 22 4 2 16 25:137 14
12. 22 1 3 18 10:96 6

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
195
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.