TOPlist
Čtvrtek 18. července 2019svátek má Drahomíra Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
web
Můj klub
Fandím
B-Tým
TJ Sokol Přímětice

Stránky fotbalového týmu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým Dorost U-19 Žáci U-15 Žáci U-13 >
Klub B-Tým Vyber tým Hřiště Archiv
Brankáři
0 (0)
0 (0)
0
0
28let
Jiří Odehnal
0 (0)
0 (0)
0
0
43let
Michal Seifert
1 (0)
0 (0)
0
0
26let
17
David Sláma
Obránci
0 (0)
0 (0)
0
0
45let
Ludvík Drbůl
31 (20)
1 (0)
2
0
33let
3
Vladimír Farkaš
17 (10)
0 (0)
2
0
0let
3
X X
0 (0)
0 (0)
0
0
27let
Luboš Klapal
14 (13)
0 (0)
1
0
21let
15
Dominik Klíčník
0 (0)
0 (0)
0
0
32let
Tomáš Lang
0 (0)
0 (0)
0
0
33let
Petr Lehoczký
0 (0)
0 (0)
0
0
35let
Tomáš Ležák
14 (12)
0 (0)
1
0
21let
4
Dominik Pollach
1 (1)
0 (0)
0
0
35let
5
Karel Řiháček
0 (0)
0 (0)
0
0
32let
Zdeněk Rosecký
0 (0)
0 (0)
0
0
46let
David Štola
7 (4)
0 (0)
0
0
30let
14
Pavel Tapšík
Záložníci
12 (11)
1 (0)
0
0
22let
6
Filip Česnek
0 (0)
0 (0)
0
0
30let
Miloš Jelínek
18 (15)
3 (0)
0
0
20let
6
Tomáš Kselík
0 (0)
0 (0)
0
0
38let
4
Jiří Kučera
10 (8)
0 (0)
2
0
31let
3
Martin Pospíšil
0 (0)
0 (0)
0
0
28let
Michal Svoboda
5 (5)
0 (0)
0
0
32let
2
David Tománek
16 (14)
2 (0)
1
0
27let
14
Vladimír Vacek
0 (0)
0 (0)
0
0
33let
Ing. Pavel Vacek
0 (0)
0 (0)
0
0
32let
Bc. Jakub Vaněk
11 (11)
3 (0)
0
0
31let
10
Radek Železný
0 (0)
0 (0)
0
0
27let
Michal Zifčák
Útočníci
0 (0)
0 (0)
0
0
0let
Zdeněk Ečer
0 (0)
0 (0)
0
0
34let
Jakub Fiala
15 (12)
2 (0)
1
0
19let
7
Petr Gargulák
0 (0)
0 (0)
0
0
54let
Roman Heger
0 (0)
0 (0)
0
0
35let
Zdeněk Matoušek
1 (1)
0 (0)
0
0
20let
11
Michal Padrta
9 (3)
0 (0)
0
0
33let
15
Milan Svačina
0 (0)
0 (0)
0
0
0let
Ondřej Varga
Realizační tým
Trenér
Karel Veselý
Trenér
Ivo Balon

PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE
# Tým Z Skóre B
1. MIC 24 95:26 62
2. PŘÍ B 24 89:47 49
3. V-D 24 68:46 43
4. CHV 24 74:38 36
5. BLÍŽ B 24 70:78 34
6. AJAX 24 56:47 33
7. ŠTÍT 24 51:73 27
8. ŠAT B 24 38:82 27
9. ÚNA B 24 44:72 24
10. DYJE 24 48:78 22
11. PAV 0 0:0 0
12. SLUP 0 0:0 0
13. JEV 0 0:0 0
14. SPE 0 0:0 0
III. třída skupina A
Klubu fandí 5 lidí