Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 3713
  • Návštěvy: 130/1
  • Fans: 11
  • web >
  • Frýdek-Místek  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-17

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11919
Týden:
130
Dnes:
9
On-line:
1

Brankáři

Tomáš Malík (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Brankář
Tým:Dorost U-17
ID:177301

Tomáš Vavříček (18)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Brankář
Tým:Dorost U-17
ID:177247

Obránci

Alexis Akritidis (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:198125

David Bystroň (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:176952

Přemysl Kožušník (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:176947

Vojtěch Kudláček (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:176944

Luděk Maceček (18)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:212555

Richard Srubek (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:176943

Filip Želazko (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:177245

Záložníci

Matyáš Blahuta (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176951

Jakub Buchlovský (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177243

Ondřej Chýlek (18)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:211110

Adam Dryák (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176950

Jan Fukala (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176945

Simon Křižák (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177244

Michal Kubáň (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:177300

Libor Pavela (18)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176955

Matěj Plewa (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176948

Tomáš Polách (18)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176953

Jiří Vrubel (18)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:198126

Útočníci

Andreas Akritidis (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:177246

Sebastián Bystroň (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:176942

Ondřej Kopecký (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:177242

Lukáš Liberda (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:176956

David Maceček (18)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:176954

Martin Míček (18)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:212564

Vojtěch Procházka (18)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:211111

David Zima (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:176949

Realizační tým

Jan Žižka (37)

Klub:Frýdek-Místek
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-17
ID:176957

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Dorost U-16 soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Dorost U-17 B soupiska zápasy 12.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Žáci U-14 soupiska zápasy 11.místo statistiky
    soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 11.místo statistiky web >
   Žáci U-12 soupiska zápasy 14.místo statistiky
   St. žáci B soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Ml. žáci B soupiska zápasy 4.místo statistiky
   St. žáci C soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Ml. žáci C soupiska zápasy 6.místo statistiky
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 08.03. 10:30
Frýdek-Místek - Dolní Benešov
Dorost U-19: MSL - U19, Ne 15.03. 10:30
Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek
Dorost U-17: MSL - U17, So 14.03. 00:00
Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek
Dorost U-19 B: MSD skupina E, So 14.03. 10:30
Frýdek-Místek - Kroměříž
Dorost U-17 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Frýdek-Místek - Kroměříž
Žáci U-15: MSL Top, So 07.03. 10:30
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-14: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Frýdek-Místek - ŠSK Bílovec
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Frýdek-Místek - ŠSK Bílovec
Starší žáci B: Krajská soutěž, skupina C, Ne 29.03. 10:00
Frýdek-Místek - Bohumín
Ml. žáci B: Krajská soutěž, skupina C, Ne 29.03. 11:45
Frýdek-Místek - Bohumín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 13 1 1 70:16 40
2. 15 11 3 1 62:17 36
3. 15 11 0 4 53:21 33
4. 15 11 0 4 35:25 33
5. 15 10 2 3 44:12 32
6. 15 9 1 5 38:21 28
7. 15 9 1 5 30:25 28
8. 15 7 3 5 34:36 24
9. 15 6 3 6 22:29 21
10. 15 5 2 8 19:26 17
11. 15 5 1 9 35:37 16
12. 15 4 0 11 20:42 12
13. 15 3 1 11 21:48 10
14. 15 3 0 12 18:58 9
15. 15 2 1 12 11:45 7
16. 15 1 1 13 7:61 4