Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 564/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
34922
Týden:
564
Dnes:
7
On-line:
1

Obránci

Lukáš Mráz (28)

Klub:Slavia Praha
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:16210

František Vodrhánek (28)

Klub:Slavia Praha
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:42494

Záložníci

Bassirou Dembélé (29)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:35704

Jan Jílek (27)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:45500

José Diego Alvarez Perez (27)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:19042

Útočníci

Niall Cousens (28)

Klub:Slavia Praha
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:20649
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 27.10. 17:00
Viktoria Plzeň - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 27.10. 10:15
Slavia Praha - Sparta Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 26.10. 11:00
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 26.10. 13:15
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Pá 25.10. 12:15
Vyšehrad - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Pá 25.10. 14:30
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 03.11. 10:00
Slavia Praha - Xaverov
Žáci U-15: Česká liga, So 02.11. 10:00
Sparta Praha - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 02.11. 12:00
Sparta Praha - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, St 30.10. 10:00
Meteor - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, St 30.10. 10:00
Meteor - Slavia Praha
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 11 8 1 1 1 29:8 27
2. 10 6 1 1 2 22:9 21
3. 11 7 0 0 4 30:18 21
4. 11 6 1 1 3 16:12 21
5. 11 6 1 0 4 19:14 20
6. 11 6 1 0 4 20:17 20
7. 11 5 2 0 4 15:14 19
8. 11 6 0 0 5 22:19 18
9. 11 5 1 0 5 19:23 17
10. 10 4 0 4 2 13:9 16
11. 11 4 1 0 6 16:20 14
12. 11 4 0 1 6 16:21 13
13. 11 3 0 2 6 17:17 11
14. 11 1 3 0 7 13:27 9
15. 11 2 0 1 8 11:26 7
16. 11 2 0 1 8 7:31 7

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
195
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.