Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 5. srpna 2020
svátek má Kristián.
Hlavní menu
  • ID: 8
  • Návštěvy: 85/1
  • Fans: 5
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-17

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11650
Týden:
85
Dnes:
16
On-line:
1

Brankáři

Jan Žežulka (19)

Klub:Tempo
Post:Brankář
Tým:Dorost U-17
ID:181214

Záložníci

Filip Babický (18)

Klub:Tempo
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:181215

Daniel Dvořák (20)

Klub:Tempo
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:181216

Petr Neckař (20)

Klub:Tempo
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:181218

Xuan Ngujen (19)

Klub:Tempo
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:181217

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Dorost U-17 B soupiska zápasy 12.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 1.místo statistiky web >
   Žáci U-13 soupiska zápasy 1.místo statistiky web >
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 4.místo statistiky
    soupiska zápasy 4.místo statistiky
    soupiska zápasy 2.místo statistiky
    soupiska zápasy 2.místo statistiky
    soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Žáci U-14 soupiska zápasy 1.místo statistiky web >
    soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Žáci U-12 soupiska zápasy 13.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 10.místo statistiky
   St. přípravka B soupiska zápasy 1.místo statistiky
   St. přípravka B soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Ml. přípravka soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Ml. přípravka soupiska zápasy 3.místo statistiky web >
   Ml. přípravka B soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Ml. přípravka C soupiska zápasy 3.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 6.místo statistiky web >
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina A, Ne 09.08. 17:00
Spoje Praha - Tempo
B-Tým: I.B třída skupina A, Ne 09.08. 17:00
Řepy - Tempo
Dorost U-19: I. třída SD, Ne 23.08. 17:00
Tempo - Spartak Kbely
Žáci U-15: Divize skupina A, So 22.08. 10:00
Tempo - Petřín Plzeň
Žáci U-13: ČL skupina B, So 22.08. 10:00
Meteor - Tempo
: I. třída SŽ, skupina B, Ne 06.09. 10:00
Tempo - Podolí
: I. třída MŽ, skupina A, Ne 06.09. 10:00
Kolovraty - Tempo
Žáci U-14: Divize skupina A, So 22.08. 11:45
Tempo - Petřín Plzeň
: II.třída MŽ skupina E, Ne 06.09. 10:00
Tempo - Praga
Žáci U-12: ČL skupina B, So 22.08. 10:00
Meteor - Tempo
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 20 0 2 100:14 60
2. 22 18 2 2 117:25 56
3. 22 16 2 4 89:29 50
4. 22 12 5 5 54:32 41
5. 22 10 4 8 43:34 34
6. 22 7 6 9 35:44 27
7. 22 7 4 11 33:51 25
8. 22 7 3 12 44:76 24
9. 22 6 5 11 34:41 23
10. 22 4 3 15 31:91 15
11. 22 2 6 14 25:82 12
12. 22 2 2 18 15:101 8
13. 0 0 0 0 0:0 0