Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 30. března 2020
svátek má Arnošt.
Hlavní menu
  • ID: 780
  • Návštěvy: 108/1
  • Fans: 5
  • web >
  • Příbram  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11458
Týden:
108
Dnes:
12
On-line:
1

Brankáři

Tomáš Javorský (22)

Klub:Spartak Příbram
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:137030

Obránci

Jan Dučák (24)

Klub:Spartak Příbram
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:137038

Lukáš Králíček (33)

Klub:Spartak Příbram
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:174965

Tomáš Machek (34)

Klub:Spartak Příbram
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:193332

Martin Nádherný (27)

Klub:Spartak Příbram
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:137032

Matěj Pajma (23)

Klub:Spartak Příbram
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:137031

Pavel Plíhal (26)

Klub:Spartak Příbram
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:137040

Záložníci

Jakub Drašnar (26)

Klub:Spartak Příbram
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:198165

Marek Hilman (22)

Klub:Spartak Příbram
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:205180

Jakub Jezbera (28)

Klub:Spartak Příbram
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:137037

Robert Lagron (28)

Klub:Spartak Příbram
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:174964

Ondřej Matějka (21)

Klub:Spartak Příbram
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:137036

Tomáš Plecitý (23)

Klub:Spartak Příbram
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:137034

Martin Rotter (22)

Klub:Spartak Příbram
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:137033

Miloš Rybanský (24)

Klub:Spartak Příbram
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:205179

Jiří Sláma (26)

Klub:Spartak Příbram
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:137041

Jan Voříšek (30)

Klub:Spartak Příbram
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:137035

Útočníci

Ondřej Machek (37)

Klub:Spartak Příbram
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:137039

Martin Špinar (23)

Klub:Spartak Příbram
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:202784

Realizační tým

Miroslav Bodnár (55)

Klub:Spartak Příbram
Fce:Trenér
Tým:B-Tým
ID:205327
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina A, So 04.04. 10:30
Spartak Příbram - Klecany
B-Tým: Okresní přebor, So 04.04. 00:00
Sedlčany - Spartak Příbram
Dorost U-19: ČD skupina A, So 04.04. 14:15
Spartak Příbram - SŠ Plzeň
Dorost U-17: ČD skupina A, So 04.04. 16:30
Spartak Příbram - SŠ Plzeň
Žáci U-15: Krajský přebor U-15 - A , So 04.04. 10:00
SK Rakovník - Spartak Příbram
Žáci U-13: Krajský přebor U-13 - A , So 04.04. 11:40
SK Rakovník - Spartak Příbram
Žáci U-13 B: okresní přebor-jaro, Ne 05.04. 14:00
Spartak Příbram - Obecnice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 13 10 1 0 2 37:19 32
2. 13 10 0 0 3 31:21 30
3. 13 8 1 3 1 54:29 29
4. 13 6 4 0 3 36:24 26
5. 13 7 0 2 4 36:32 23
6. 13 6 1 0 6 29:30 20
7. 13 5 1 1 6 25:20 18
8. 13 5 1 1 6 32:31 18
9. 13 4 2 1 6 29:24 17
10. 13 4 2 1 6 29:37 17
11. 13 4 1 2 6 27:36 16
12. 13 3 1 2 7 24:37 13
13. 13 3 1 0 9 22:37 11
14. 13 0 0 3 10 19:49 3