Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. dubna 2020
svátek má Erika.
Hlavní menu
  • ID: 753
  • Návštěvy: 20/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Uherské Hradiště  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
3150
Týden:
20
Dnes:
3
On-line:
1

Brankáři

Miloslav Gureň (43)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:101555

David Kubiš (47)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:101558

Milan Maršálek (42)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:101553

Radek Smolčák (52)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:169062

Václav Zámečník (53)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:101556

Záložníci

ing. Bujáček (53)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:206419

Libor Gášek (33)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101561

Josef Havlík (42)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:160541

Karel Jahoda (39)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101565

Zbyněk Jančář (47)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:169693

Ondřej Josefík (30)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:169060

Otakar Josefík (51)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101566

Vlastimil Jurča (43)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:197535

František Keňo (50)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101563

Martin Kočica (48)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101560

Petr Konrád (41)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101562

Radek Machala (49)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101554

Petr Meindlschmid (47)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:169691

Jiří Mikláš (44)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:160542

Libor Odstrčil (55)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:169694

Josef Popelka (57)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:169063

Libor Popelka (44)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:160543

Jakub Sedláček (28)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:169061

Vladimír Skřivánek (51)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101559

Josef Slovák (47)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101557

Josef Šmíd (53)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:169692

Pavel Tinka (53)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101564

Zdeněk Žižka (43)

Klub:Orel Uh. Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:169059
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: III. třída, skupina C, Ne 05.04. 15:00
Podolí - Orel Uh. Brod
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 11 9 0 2 33:17 27
2. 11 8 2 1 38:12 26
3. 11 7 2 2 38:12 23
4. 11 6 1 4 32:21 19
5. 11 5 2 4 28:22 17
6. 11 4 3 4 29:31 15
7. 11 3 5 3 14:28 14
8. 11 3 3 5 15:17 12
9. 11 3 2 6 21:34 11
10. 11 2 3 6 18:38 9
11. 11 1 3 7 15:25 6
12. 11 1 2 8 22:46 5