Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 743
  • Návštěvy: 71/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Příbram  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9045
Týden:
71
Dnes:
11
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Malý (23)

Klub:Dobříš
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:65580

Jan Šedivý (22)

Klub:Dobříš
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90833

Radim Weber (36)

Klub:Dobříš
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:92426

Obránci

Jan Liška (27)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90866

Petr Masopust (21)

Klub:Dukla Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:181137

Adam Petrlík (20)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:179073

Radek Procházka (30)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90863

Jiří Rychlík (42)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20254

Václav Šrain (27)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90869

Záložníci

Filip Dort (39)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20415

Patrik Junek (22)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99911

Adam Krmela (26)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222164

Martin Puchmajer (40)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90867

Ondřej Puchmajer (21)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94099

Lukáš Rozsypal (21)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:213351

Patrik Šebek (26)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222891

Jan Šrain (23)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99211

Útočníci

Jan Karas (38)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91658

Štěpán Maryška (27)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90868

Tomáš Šebek (29)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:221957

Robert Talůžek (36)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90865

Realizační tým

Martin Šrain (48)

Klub:Dobříš
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:90876
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 07.03. 00:00
Neratovice - Dobříš
B-Tým: I.B třída skupina E, Ne 22.03. 10:15
Nová Ves p.Pl. - Dobříš
Dorost U-19: Krajský přebor U-19 - A, Ne 01.03. 10:15
Dobříš - Tatran Rakovník
Dorost U-17: Krajský přebor U-17 - A, So 07.03. 12:30
Dobříš - Lety
Žáci U-15: Krajský přebor U-15 - A , Ne 08.03. 10:15
Dobříš - Spartak Příbram
Žáci U-13: Krajský přebor U-13 - A , Ne 08.03. 11:55
Dobříš - Spartak Příbram
: okresní přebor-jaro, Ne 05.04. 14:00
Březnice - Dobříš
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 12 1 1 1 22:9 39
2. 15 10 1 2 2 31:14 34
3. 15 8 2 1 4 26:19 29
4. 15 6 3 4 2 24:14 28
5. 15 6 2 4 3 33:26 26
6. 15 6 2 1 6 18:15 23
7. 15 5 2 4 4 26:29 23
8. 15 7 0 1 7 31:24 22
9. 15 4 3 3 5 25:20 21
10. 15 5 1 4 5 18:18 21
11. 15 3 4 1 7 22:27 18
12. 15 3 3 3 6 22:29 18
13. 15 4 3 0 8 29:41 18
14. 15 4 2 1 8 23:33 17
15. 15 1 4 1 9 25:37 12
16. 15 2 1 3 9 23:43 11