Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 21. října 2019
svátek má Brigita.
Hlavní menu
  • ID: 623
  • Návštěvy: 252/1
  • Fans: 10
  • web >
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Žáci U-15

Návštěvy klubové karty

Celkem:
21949
Týden:
252
Dnes:
33
On-line:
1

Brankáři

Matyáš Franta (20)

Klub:Aritma Praha
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:80712

Petr Frinta (20)

Klub:Kunice
Post:Brankář
Tým:Žáci U-15
ID:74155

Patrik Urban (19)

Klub:Kunice
Post:Brankář
Tým:Žáci U-15
ID:56673

Obránci

Jakub Atexinger (20)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Žáci U-15
ID:25291

Bára Bučková (21)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Žáci U-15
ID:21697

Daniel Procházka (20)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Žáci U-15
ID:82728

Záložníci

David Horálek (20)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Žáci U-15
ID:31810

Daniel Pivoňka (20)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Žáci U-15
ID:81986

Jaroslav Šticha (20)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Žáci U-15
ID:81989

Martin Štrajt (18)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Žáci U-13
ID:57604

Filip Zoubek (19)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Žáci U-15
ID:45140

Útočníci

Michal Kožner (20)

Klub:Kunice
Post:Útočník
Tým:Žáci U-15
ID:56671

Jonáš Makovec (19)

Klub:Kunice
Post:Útočník
Tým:Žáci U-13
ID:57538

Realizační tým

Petr Hofta (53)

Klub:Kunice
Fce:trenér
Tým:Žáci U-15
ID:55615

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 9.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 6.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Žáci U-14 soupiska zápasy 14.místo statistiky
   žáci U-15 soupiska zápasy 6.místo statistiky web >
   Žáci U-13 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Žáci U-12 soupiska zápasy 13.místo statistiky
   Žáci U-13 B soupiska zápasy 10.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Přípravka U-9 soupiska zápasy 8.místo statistiky
Správce karty klubu: Luděk Rublič

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina D, So 26.10. 10:15
Kunice - Olbramovice
B-Tým: Okresní přebor, So 26.10. 14:30
H+H aréna: Kunice - Kostelec u Kř.
Dorost U-19: Krajský přebor U-19 - B, Ne 27.10. 10:15
Kunice - Pšovka Mělník
Dorost U-17: Krajský přebor U-17 - B, Ne 27.10. 12:30
Kunice - Pšovka Mělník
Žáci U-15: Krajský přebor, sk. B, Ne 27.10. 09:30
Český Brod - Kunice
Žáci U-13: Krajský přebor, sk. B, Ne 27.10. 11:10
Český Brod - Kunice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 11 9 1 1 38:9 28
2. 10 8 1 1 57:16 25
3. 10 8 0 2 65:13 24
4. 10 7 3 0 51:16 24
5. 11 7 1 3 48:31 22
6. 10 6 1 3 36:14 19
7. 10 5 2 3 23:16 17
8. 11 5 0 6 22:28 15
9. 10 3 2 5 20:23 11
10. 10 3 1 6 28:38 10
11. 10 3 1 6 16:38 10
12. 10 2 1 7 14:56 7
13. 11 2 0 9 15:41 6
14. 10 1 1 8 10:64 4
15. 10 0 1 9 8:48 1

Krátké zprávy z klubu

13.11. 2010 | 09:35 Zápas s Mukařovem přeložen do Újezd Praha 4 na UMT sobota 13.11 od 14:00