Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 15. října 2018
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 623
  • Návštěvy: 184/1
  • Fans: 10
  • web >
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
20154
Týden:
184
Dnes:
39
On-line:
1

Brankáři

Obaid Al (25)

Klub:Kunice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:120569

Radek Chadima (42)

Klub:Kunice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:120559

Ladislav Orlich (21)

Klub:Kunice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:72937

Jan Paule (20)

Klub:Kunice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:45139

Obránci

Ondřej Ševčík (21)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:77627

Záložníci

Lukáš Bříza (26)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:120566

Richard Buček (23)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:120567

Pavel Chlubna (23)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:132540

Vojtěch Doležal (28)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:146129

Jan Garček (20)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:172962

Pavel Lehovec (31)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:120565

Petr Lehovec (29)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:120562

Daniel Prokš (25)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:120561

Miloslav Prokš (27)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:198805

Antonín Simandl (42)

Klub:Kunice
Fce:asistent trenéra
Tým:A-Tým
ID:55616

Tomáš Skála (26)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:39564

Michal Skála (24)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:120564

Filip Tůma (23)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:120563

Adam Tůma (23)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:120560

Tomáš Veselý (23)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:198747

Útočníci

Obaid Al (22)

Klub:Kunice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:120568

X X

Klub:Kunice
Fce:trenér
Tým:
ID:84723

Zdeněk Zderadička (35)

Klub:Kunice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:54904

Realizační tým

X X

Klub:Kunice
Fce:trenér
Tým:Dorost U-19
ID:55562

Lukáš Liška (35)

Klub:Kunice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:172963
Správce karty klubu: Luděk Rublič

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina D, Ne 21.10. 15:00
Struhařov - Kunice
B-Tým: Okresní přebor, So 20.10. 15:30
Odolena Voda - Kunice
Dorost U-19: Krajský přebor U-19, Ne 21.10. 00:00
Kunice - Pšovka Mělník
Dorost U-17: Krajský přebor U-17, Ne 21.10. 12:30
Kunice - Pšovka Mělník
Žáci U-15: I.A třída skupina A, So 20.10. 10:15
Kunice - Lety
Žáci U-13: okresní přebor sk. A, So 20.10. 12:30
Hrusice - Kunice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 0 0 2 23:11 18
2. 8 5 1 1 1 26:19 18
3. 8 4 1 1 2 18:14 15
4. 8 5 0 0 3 21:18 15
5. 8 3 2 1 2 19:14 14
6. 8 4 0 1 3 20:12 13
7. 8 4 0 1 3 16:12 13
8. 8 4 0 0 4 16:20 12
9. 8 3 1 0 4 19:12 11
10. 8 2 2 1 3 14:16 11
11. 8 3 1 0 4 12:22 11
12. 8 2 0 2 4 12:15 8
13. 8 2 0 0 6 13:28 6
14. 8 1 0 0 7 8:23 3

Krátké zprávy z klubu

13.11. 2010 | 09:35 Zápas s Mukařovem přeložen do Újezd Praha 4 na UMT sobota 13.11 od 14:00