Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 623
  • Návštěvy: 215/1
  • Fans: 10
  • web >
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19 B

Návštěvy klubové karty

Celkem:
21925
Týden:
215
Dnes:
48
On-line:
1

Brankáři

Josef Heřmánek (23)

Klub:Kunice
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:21679

Predrag Miloševič (24)

Klub:Kunice
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19 B
ID:77324

Jan Ševčík (21)

Klub:Kunice
Post:Brankář
Tým:Dorost U-17
ID:77626

Obránci

Jan Boháč (23)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:74092

Martin Brožek (24)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19 B
ID:26718

Jakub Drábek (24)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:42188

Tomáš Hradecký (24)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:35535

Filip Kopta (22)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:44931

Jakub Korityák (23)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19 B
ID:67811

Jan Mohyla (22)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:77624

Adam Podrápský (23)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:74633

Lukáš Richter (24)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:35567

Ondřej Ševčík (22)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:77627

František Strnad (21)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:17039

Adam Tůma (24)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:35551

Jan Urban (22)

Klub:Kunice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:44934

Jakub Zaal (23)

Klub:J. Hradec
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:35593

Záložníci

Richard Buček (24)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:21672

Pavel Chlubna (24)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19 B
ID:35562

Jakub Hosnedl (21)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:45130

Petr Klíma (23)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:44919

Jakub Kočí (22)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:44930

Zdeněk Mlčák (23)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:44926

Luděk Rublič (23)

Klub:Nespeky
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:21668

Antonín Rublič (21)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:21700

Lukáš Štěpánek (21)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:45135

Filip Tůma (24)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:35559

Filip Voldřich (23)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19 B
ID:73925

Vojtěch Židlík (23)

Klub:Kunice
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:21671

Útočníci

Petr Konečný (21)

Klub:Kunice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:68944

Jaroslav Najman (23)

Klub:Kunice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:74041

David Paclík (24)

Klub:Kunice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:59502

Luboš Polák (21)

Klub:Kunice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:77625

Marek Schiffler (21)

Klub:Kunice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:45132

Antonín Zadražil (23)

Klub:Kunice
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19 B
ID:44892

Realizační tým

X X

Klub:Kunice
Fce:trenér
Tým:Dorost U-19
ID:55562

Antonín Simandl (43)

Klub:Kunice
Fce:asistent trenéra
Tým:Dorost U-19
ID:57642

Radek Jiroušek (49)

Klub:Kunice
Fce:asistent trenéra
Tým:Dorost U-17
ID:77310

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 9.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Žáci U-14 soupiska zápasy 14.místo statistiky
   žáci U-15 soupiska zápasy 6.místo statistiky web >
   Žáci U-13 soupiska zápasy 6.místo statistiky
   Žáci U-12 soupiska zápasy 13.místo statistiky
   Žáci U-13 B soupiska zápasy 10.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Přípravka U-9 soupiska zápasy 8.místo statistiky
Správce karty klubu: Luděk Rublič

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina D, So 19.10. 15:30
Kondrac - Kunice
B-Tým: Okresní přebor, Pá 18.10. 19:00
V. Popovice: Velké Popovice - Kunice
Dorost U-19: Krajský přebor U-19 - B, So 19.10. 10:15
Nymburk - Kunice
Dorost U-17: Krajský přebor U-17 - B, So 19.10. 12:30
Nymburk - Kunice
Žáci U-15: Krajský přebor, sk. B, So 19.10. 10:15
Kunice - Čelákovice
Žáci U-13: Krajský přebor, sk. B, So 19.10. 11:55
Kunice - Čelákovice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 14 2 0 107:25 44
2. 16 11 2 3 92:26 35
3. 16 6 2 8 39:80 20
4. 16 3 2 11 34:73 11
5. 16 2 0 14 34:102 6

Krátké zprávy z klubu

13.11. 2010 | 09:35 Zápas s Mukařovem přeložen do Újezd Praha 4 na UMT sobota 13.11 od 14:00