Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 569
  • Návštěvy: 66/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Nymburk  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11047
Týden:
66
Dnes:
4
On-line:
1

Brankáři

Daniel Černý (21)

Klub:Ostrá
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:181610

Martin Keller (22)

Klub:Ostrá
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90656

Marek Štěpánek (26)

Klub:Ostrá
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:51072

Obránci

Ondřej Bejbl (25)

Klub:Nymburk
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90637

Michal Bureš (33)

Klub:Ostrá
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32158

Lukáš Dejl (28)

Klub:Ostrá
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:38128

Daniel Poběrežský (25)

Klub:Ostrá
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90657

Jakub Řezníček (25)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:72714

Matěj Saňa (21)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173891

Záložníci

Pavel Habrun (24)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:128943

Daniel Hudec (26)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:40112

Martin Manhart (20)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:181613

Kamil Mareš (20)

Klub:Bohemians 1905
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173887

David Mařík (25)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:81688

Tomáš Moudrý (28)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:52195

Josef Petlička (28)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:16204

Tomáš Vild (21)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173896

Petr Vobořil (39)

Klub:Ostrá
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:30668

Útočníci

Roman Herzán (26)

Klub:Ostrá
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90659

Daniel Kubec (23)

Klub:Ostrá
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99995

David Scharf (22)

Klub:Motorlet Praha
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:99136

Andrej Todorovič (21)

Klub:Ostrá
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:221031

Realizační tým

Jiří Kafka (50)

Klub:Ostrá
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:17078
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina C, So 19.10. 15:30
Ostrá - Kolín
B-Tým: I.B třída skupina C, Ne 20.10. 10:15
Ostrá - Pečky
Dorost U-19: ČD skupina C, Ne 20.10. 10:00
Náchod - Ostrá
Žáci U-15: Krajský přebor, sk. B, So 26.10. 10:15
Ostrá - Brandýs-Boleslav
Žáci U-13: Krajský přebor, sk. B, So 26.10. 11:55
Ostrá - Brandýs-Boleslav
Dorost U-17: ČD skupina C, Ne 20.10. 12:15
Náchod - Ostrá
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 10 9 0 0 1 26:6 27
2. 10 6 2 0 2 15:10 22
3. 10 5 1 3 1 23:8 20
4. 10 5 2 0 3 21:12 19
5. 10 4 2 2 2 17:13 18
6. 10 3 2 2 3 17:17 15
7. 10 5 0 0 5 19:20 15
8. 10 4 1 1 4 14:16 15
9. 10 5 0 0 5 15:25 15
10. 10 3 2 1 4 19:15 14
11. 10 4 0 1 5 13:11 13
12. 10 4 0 0 6 18:18 12
13. 10 3 0 1 6 15:20 10
14. 10 3 0 0 7 15:29 9
15. 10 2 0 2 6 9:22 8
16. 10 2 1 0 7 8:22 8