Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. února 2020
svátek má Lenka.
Hlavní menu
  • ID: 560
  • Návštěvy: 24/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Nymburk  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6314
Týden:
24
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Ondřej Hradecký (19)

Klub:Městec Králové
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:186337

Petr Novák (21)

Klub:Městec Králové
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:186342

Záložníci

Lukáš Dufek (20)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186344

Petr Havránek (17)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186349

Jan Holý (19)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186338

Pavel Kopecký (18)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186346

Martin Křovina (16)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186347

Matěj Kršňák (19)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186341

Jaroslav Launa (20)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186350

Ladislav Moravec (19)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186348

Vojtěch Rygl (19)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:191365

Jan Šorm (20)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186345

František Souček (20)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186339

Ondřej Souček (18)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186343

Jan Strýhal (19)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186351

Martin Vaníček (21)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186340

Realizační tým

Antonín Píša (39)

Klub:Městec Králové
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:186352

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 4.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 4.místo statistiky
    soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Dorost U-19 soupiska zápasy 2.místo statistiky
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina C, Ne 22.03. 15:00
Městec Králové - Semice
B-Tým: III. třída, skupina B, So 21.03. 15:00
Dymokury - Městec Králové
Dorost U-19: okresní přebor, So 21.03. 10:15
Městec Králové - Nepolisy
: okresní přebor sk.A, So 04.04. 10:00
Pátek - Městec Králové
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 13 0 0 54:23 39
2. 13 10 1 2 53:14 31
3. 12 10 0 2 60:22 30
4. 13 9 1 3 50:9 28
5. 13 7 3 3 47:36 24
6. 13 6 2 5 46:30 20
7. 13 5 2 6 31:38 17
8. 13 5 0 8 47:49 15
9. 13 5 0 8 25:43 15
10. 13 3 3 7 31:39 12
11. 13 3 1 9 23:40 10
12. 13 2 3 8 13:39 9
13. 12 3 0 9 26:53 9
14. 11 0 0 11 14:85 0