Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. února 2020
svátek má Lenka.
Hlavní menu
  • ID: 560
  • Návštěvy: 24/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Nymburk  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6314
Týden:
24
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Pavel Hampl (37)

Klub:Městec Králové
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:134334

Roman Šádek (51)

Klub:Městec Králové
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:134349

Obránci

Jaroslav Blažek (32)

Klub:Městec Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:134344

Martin Hradečný (39)

Klub:Městec Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:134335

Petr Novotný (32)

Klub:Městec Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:134340

Tomáš Solčanský (27)

Klub:Městec Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:134345

Ladislav Táborský (30)

Klub:Městec Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:164548

Radek Tyl (24)

Klub:Městec Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:134336

Záložníci

Oldřich Bíža (49)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:212325

Ondřej Černovský (25)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:134343

Ondřej Janouch (23)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:134342

Martin Křovina (43)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:164549

David Matoušek (33)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:134347

Lukáš Němec (22)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:134337

Pavel Štok (24)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:134346

Martin Tůma (26)

Klub:Městec Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:134341

Útočníci

Marek Kafka (30)

Klub:Městec Králové
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:176702

Ladislav Krejčí (30)

Klub:Městec Králové
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:134348

Adam Sítař (29)

Klub:Městec Králové
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:134338

Miroslav Velenský (32)

Klub:Městec Králové
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:134339

Realizační tým

Milan Švábenský (50)

Klub:Městec Králové
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:134350
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina C, Ne 22.03. 15:00
Městec Králové - Semice
B-Tým: III. třída, skupina B, So 21.03. 15:00
Dymokury - Městec Králové
Dorost U-19: okresní přebor, So 21.03. 10:15
Městec Králové - Nepolisy
: okresní přebor sk.A, So 04.04. 10:00
Pátek - Městec Králové
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 13 12 0 1 0 46:11 37
2. 13 9 1 0 3 52:19 29
3. 13 9 0 0 4 37:23 27
4. 13 6 0 2 5 26:30 20
5. 13 5 1 2 5 25:25 19
6. 13 5 2 0 6 21:29 19
7. 13 6 0 1 6 19:29 19
8. 13 4 2 2 5 20:24 18
9. 13 5 0 2 6 23:25 17
10. 13 5 1 0 7 22:25 17
11. 13 5 0 1 7 24:20 16
12. 13 4 2 0 7 27:37 16
13. 13 2 2 1 8 23:44 11
14. 13 2 1 0 10 16:40 8