Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. listopadu 2019
svátek má Cecílie.
Hlavní menu
  • ID: 556
  • Návštěvy: 36/1
  • Fans: 11
  • web >
  • Nymburk  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6387
Týden:
36
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Jakub Cink (25)

Klub:Kolín
Post:Brankář
Tým:
ID:76043

Obránci

Jan Bobek (32)

Klub:Litol
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91490

Stanislav Ježek (42)

Klub:Litol
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:17670

Jan Kamlach (24)

Klub:Meteor
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:29748

Šimon Kluzáček (20)

Klub:Litol
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:95310

Milan Korejza (35)

Klub:Rejšice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:68265

Pavel Křivánek (25)

Klub:Litol
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:54610

Ondřej Pavelka (24)

Klub:Litol
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:94972

Filip Zikmund (30)

Klub:Litol
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:40811

Záložníci

Mehmed Arapovič (24)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:96731

Petr Eliška (34)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:211700

Eric Chimezie Ezeala (29)

Klub:Meteor
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:16050

Jiří Holan (34)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:134676

Rudolf Hušek (41)

Klub:Litol
Fce:3
Tým:A-Tým
ID:94973

Rudolf Hušek (41)

Klub:Litol
Fce:3
Tým:A-Tým
ID:94973

Michal Jareš (37)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91488

Matěj Kejha (23)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:67751

Matouš Kluzáček (20)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:95309

Petr Mazáček (45)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:211936

Tochukwu Mbah (26)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:17055

Jiří Mlčkovský (38)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:54771

Jan Papáček (30)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:134678

Matyáš Pokorný (20)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:97061

Aleš Sabó (36)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91489

Zbyněk Šesták (40)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:134677

Pavel Šimon (33)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:204717

Jiří Šimon (41)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:211701

Tomáš Šubrt (20)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:96670

Pavel Veselý (24)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:96752

Tomáš Zikmund (38)

Klub:Litol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:134675

Útočníci

Musa Ansuma (33)

Klub:Litol
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:51468

Michal Bodlák (36)

Klub:Litol
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:54769

Fimbar Iheanacho (27)

Klub:Litol
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:96730

Mcdon Mbah (26)

Klub:Litol
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:18242

Lukáš Vítek (23)

Klub:Litol
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91841

Realizační tým

Josef Borecký (70)

Klub:Litol
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:16047

Rudolf Hušek (41)

Klub:Litol
Fce:3
Tým:A-Tým
ID:94973
Správce karty klubu: Václav Sosnovský

Zápasy

Starší žáci: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Litol - Loučeň
: okresní přebor sk.A, So 14.12. 00:00
Cidlinská FA - Litol
: okresní přebor sk. B, So 04.04. 00:00
Nymburk - Litol
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 19 4 3 62:30 61
2. 26 16 6 4 61:27 54
3. 26 15 4 7 67:36 49
4. 26 15 4 7 60:32 49
5. 26 14 5 7 64:42 47
6. 26 12 3 11 55:48 39
7. 26 10 5 11 56:51 35
8. 26 9 6 11 42:51 33
9. 26 9 5 12 55:41 32
10. 26 8 7 11 35:40 31
11. 26 7 8 11 40:48 29
12. 26 8 3 15 49:62 27
13. 26 7 3 16 41:61 24
14. 26 1 1 24 18:136 4