Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 16. července 2020
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 52
  • Návštěvy: 60/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Praha 6  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10800
Týden:
60
Dnes:
10
On-line:
1

Brankáři

Matyáš Franta (21)

Klub:Aritma Praha
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:80712

Jakub Rondzik (33)

Klub:Aritma Praha
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:35548

Jan Stařeček (28)

Klub:Aritma Praha
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:53153

Obránci

Jan Beneš (24)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:74637

Michal Pivrnec (29)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:98516

Filip Podobský (25)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:14399

Jakub Troníček (25)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99906

Filip Turbák (28)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:49884

Záložníci

David Baran (24)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91141

Martin Bedrna (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:90123

Marin Glasnović (30)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:51060

Lukáš Hrabák (39)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:58648

Jiří Junek (25)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90468

Adam Kraus (21)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181024

Vladyslav Kuzmenko (23)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222065

Pavel Plechatý (25)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:77519

Jan Vágner (21)

Klub:Motorlet Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19 B
ID:89908

Pavel Vávra (23)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94117

Útočníci

Vojtěch Gajecký (24)

Klub:Aritma Praha
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:98515

Martin Petrák (23)

Klub:Aritma Praha
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:74638

Ondřej Rybka (36)

Klub:Aritma Praha
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:71563

Realizační tým

Tomáš Kubr (46)

Klub:Aritma Praha
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:71565
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

B-Tým: I.A třída skupina B, Ne 09.08. 17:00
Čechie Smíchov - Aritma Praha
Dorost U-19: I. třída SD, Ne 23.08. 17:00
Aritma Praha - Xaverov
Žáci U-13: ČL skupina A, So 22.08. 10:00
Aritma Praha - Junior St.
Žáci U-15: Divize skupina A, So 22.08. 10:00
Aritma Praha - SKP ČB
Žáci U-13 D: II. třída MŽ, skupina F, Ne 06.09. 10:00
Uhelné sklady - Aritma Praha
Žáci U-13 C: I. třída MŽ, skupina B, Ne 06.09. 10:00
Meteor - Aritma Praha
16: Divize skupina A, So 22.08. 11:45
Aritma Praha - SKP ČB
17: ČL skupina A, So 22.08. 10:00
Aritma Praha - Junior St.
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 23 3 4 75:31 72
2. 30 20 4 6 90:46 64
3. 30 14 9 7 71:38 51
4. 30 16 3 11 78:57 51
5. 30 14 5 11 76:54 47
6. 30 13 6 11 68:52 45
7. 30 12 9 9 36:37 45
8. 30 12 5 13 70:66 41
9. 30 10 8 12 62:70 38
10. 30 10 7 13 49:49 37
11. 30 10 7 13 53:58 37
12. 30 10 6 14 51:64 36
13. 30 9 7 14 35:53 34
14. 30 10 3 17 34:65 33
15. 30 7 7 16 43:79 28
16. 30 3 5 22 22:94 14