Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 22. října 2017
svátek má Sabina.
Hlavní menu
  • ID: 51
  • Návštěvy: 202/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Praha 17  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
21386
Týden:
202
Dnes:
32
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Busta

Klub:Řepy
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:79143

Michal Rosenbaum (40)

Klub:Řepy
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:28548

Obránci

Martin Budínský (38)

Klub:Řepy
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:23645

Jan Hříbal (40)

Klub:Řepy
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:22058

Daniel Kaiser (41)

Klub:Řepy
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:22369

Martin Semrád (27)

Klub:Řepy
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:162644

Lukáš Tumpach (27)

Klub:Řepy
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:27679

Jan Vlasák (24)

Klub:Řepy
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:27448

Záložníci

František Adamec (40)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:82237

Roman Červenka (26)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:21555

Jan Chládek (30)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:22849

František Chrenák (33)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:82236

Štěpán Czwartynski

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:86424

Štěpán Czwartynski (36)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:162645

Jaroslav Franěk (39)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:79144

Dominik Guttenberg (25)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:26585

Michal Horák (34)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:22061

Jiří Kálal (26)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:203669

Lukáš Klíma (32)

Klub:Řepy
Fce:Asistent trenéra
Tým:A-Tým
ID:22067

Lukáš Knoško (27)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:80002

Milan Koblic (27)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:38285

Lukáš Kouba (21)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:86425

Jaroslav Kudela (34)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:56387

Petr Macek (30)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:203668

Tomáš Martínek (25)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:203750

Petr Mertin (40)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:203780

Radek Michna (36)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:22060

Tomáš Neradil (26)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:216083

Ondřej Paul (29)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:162643

Ondřej Paul

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93130

Karel Pecha (34)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:44399

Pavel Strouhal (32)

Klub:Řepy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:25333

Útočníci

Patrik Bílý (27)

Klub:Řepy
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:26116

Petr Macek

Klub:Řepy
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:21835

Miroslav Naňko (40)

Klub:Řepy
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:69716

Václav Pechr (30)

Klub:Řepy
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:21829

Miroslav Telvák (34)

Klub:Řepy
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:48423

Realizační tým

Jiří Kundelásek (57)

Klub:Řepy
Fce:vedocí mužstva
Tým:A-Tým
ID:20630

Jaroslav Šturma (43)

Klub:Řepy
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:71566

Jaroslav Šturma (43)

Klub:Řepy
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:203606
Správce karty klubu: Jiří Orság
KAPAMONT - zámečnické práce, kovoobrábění

Zápasy

A-Tým: II. třída skupina A, Ne 29.10. 14:30
Řepy - Bílá Hora
B-Tým: III. třída skupina A, Ne 29.10. 14:30
Lysolaje - Řepy
Dorost U-17: II. třída MD, Ne 29.10. 14:30
Bílá Hora - Řepy
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina B, Ne 29.10. 14:30
Řepy - FA AZ
Žáci U-13: I. třída MŽ, skupina B, Ne 29.10. 12:45
Řepy - Aritma Praha
Ml. žáci B: II. třída MŽ, skupina D, Ne 29.10. 11:00
Řepy - Suchdol
Starší přípravka: G3F, So 28.10. 00:00
Řepy - Praga
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 9 0 0 42:10 27
2. 9 6 2 1 26:11 20
3. 9 6 0 3 34:17 18
4. 9 4 4 1 22:14 16
5. 9 5 0 4 24:24 15
6. 9 4 1 4 18:28 13
7. 9 3 2 4 18:26 11
8. 9 3 0 6 17:26 9
9. 9 2 2 5 16:25 8
10. 9 2 1 6 16:25 7
11. 9 2 1 6 19:29 7
12. 9 1 1 7 18:35 4

Krátké zprávy z klubu

Letní příprava A mužstva

07.07. 2014 | 11:18
25.7. - Zahájení přípravy

29.7. - přípravný zápas Uhelné Sklady (venku)

2.8. - turnaj Tuchořice

3.8. - přípravný zápas Stodůlky (doma)

10.8. 17:00 - přípravný zápas Střešovice B (doma)

17.8. 18:00 - Bílá Hora (doma)

(další informace budou průběžně doplňovány)

Tréninky:
úterý 18:00 - tráva
čtvrtek 18:00 - Socháňova
pátek 18:00 - tráva

Zimní příprava A mužstva

09.01. 2014 | 18:17 Zimní příprava A mužstva:
ÚT, ČT, PÁ - 18.30 - 20.00 hodin na ZŠ Socháňova.
ors

Tréninky na trávě podzim 2013

16.04. 2013 | 14:50
Vzhledem ke stavu hřiště se dnem 15. 10. 2013 tréninky na trávě nekonají.
ros

Tréninky na ZŠ Socháňova podzim 2013

14.04. 2013 | 12:01
V období od 15. 10. 2013
M "A": ÚT, ČT - 18.30 - 20.00
SD: PO, ST - 18.00 - 19.30, PÁ - 18.30 - 19.30
SŽ: PO, PÁ - 16.30 - 18.00, ST - 17.00 - 18.30
MŽ: PO, ÚT, ČT - 17.00 - 18.30
SPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
MPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
školička: ÚT - 16.30 - 17.30
ors

Anketa

Podaří se A mužstvu v příští sezóně postoupit zpět do I. B třídy?
ano
95
ne
102
Hlasování ukončeno 31.08. 2013 12:00