Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 22. října 2019
svátek má Sabina.
Hlavní menu
  • ID: 3851
  • Návštěvy: 28/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Opava  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5308
Týden:
28
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Pavel Kudla (45)

Klub:Darkovičky
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:127087

Obránci

Patrik Balgar (21)

Klub:Darkovičky
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:127086

Kamil Kuchař (37)

Klub:Darkovičky
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:202401

Lukáš Lindovský (27)

Klub:Darkovičky
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:127076

Daniel Strachota (29)

Klub:Darkovičky
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:137697

Záložníci

Patrik Adamčík (25)

Klub:Darkovičky
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:127077

Tomáš Buchta (36)

Klub:Darkovičky
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202400

Petr Buchvaldek (47)

Klub:Darkovičky
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:127079

Radim Chvěja (49)

Klub:Darkovičky
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202504

Ondřej Diviš (26)

Klub:Darkovičky
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:127078

Adam Felgenträger (26)

Klub:Darkovičky
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:127082

Tomáš Kabich (23)

Klub:Darkovičky
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:127081

Radim Kempný (19)

Klub:Darkovičky
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:127084

Tomáš Kryštof (26)

Klub:Darkovičky
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202566

Jaromír Pytlík (46)

Klub:Darkovičky
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:196810

David Rozhon (23)

Klub:Darkovičky
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:127085

Petr Turanský (31)

Klub:Darkovičky
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:127080

Útočníci

Karel Lomozník (33)

Klub:Darkovičky
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:127083

Jan Martinka (30)

Klub:Darkovičky
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:202402

Realizační tým

Roman Divina (54)

Klub:Darkovičky
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:127088
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina A, Ne 27.10. 10:00
Mokré Lazce - Darkovičky
Žáci U-15: Krajská soutěž, skupina A, So 26.10. 10:00
Darkovičky - Ludgeřovice
Dorost U-19: Krajská soutěž, skupina A, So 26.10. 11:45
Dolní Lhota - Darkovičky
Žáci U-13: Krajská soutěž, skupina A, So 26.10. 11:45
Darkovičky - Ludgeřovice
B-Tým: III. třída, skupina A, Ne 27.10. 14:00
Sudice - Darkovičky
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 11 8 2 1 33:13 26
2. 11 8 1 2 22:14 25
3. 11 7 2 2 34:13 23
4. 11 6 1 4 33:21 19
5. 11 6 0 5 20:20 18
6. 11 6 0 5 16:17 18
7. 11 5 2 4 23:18 17
8. 11 5 0 6 17:18 15
9. 11 4 2 5 24:27 14
10. 11 4 2 5 25:28 14
11. 11 3 3 5 15:23 12
12. 11 3 0 8 18:26 9
13. 11 2 1 8 16:30 7
14. 11 2 0 9 13:41 6