Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 13. prosince 2019
svátek má Lucie.
Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 188/1
  • Fans: 13
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13400
Týden:
188
Dnes:
9
On-line:
1

Brankáři

Libor Hrdlička (33)

Klub:Karviná
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:35015

Martin Pastornický (23)

Klub:Karviná
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:85320

Obránci

Matúš Čonka (29)

Klub:Karviná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:52343

Martin Kouřil (28)

Klub:Karviná
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:51087

Záložníci

Martin Bukata (26)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:61972

Soufiane Dramé (23)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:96791

Petr Galuška (23)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:88041

Marek Hanousek (28)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32899

Marek Janečka (36)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:49966

Ján Krivák (26)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:219401

Ondřej Lingr (21)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:96956

Gigli Ndefe (25)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225382

Stivan Petkov (24)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225717

Michal Petráň (27)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34121

Erik Puchel (23)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:76940

Milan Rundic (27)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224706

Jakub Šašinka (24)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73937

Vojtěch Smrž (22)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:98566

Tomáš Weber (23)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73988

Ivan Zhelizko (18)

Klub:Karviná
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:226296

Realizační tým

František Straka (61)

Klub:Karviná
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:19978
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 14.12. 14:30
Slovan Liberec - Karviná
B-Tým: Divize - skupina F, Ne 22.03. 10:15
Karviná - Frenštát
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 22.02. 00:00
Č.Budějovice Ak - Karviná
Dorost U-19 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Dorost U-17 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Prostějov - Karviná
Žáci U-15: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-14: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Opava - Karviná
Žáci U-15: Krajský přebor, So 21.03. 00:00
Karviná - Horní Suchá
Žáci U-13 B: Krajský přebor, So 21.03. 00:00
Karviná - Horní Suchá
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 19 16 3 0 41:3 51
2. 19 11 4 4 34:18 37
3. 20 10 5 5 35:27 35
4. 19 9 5 5 39:26 32
5. 20 10 2 8 39:32 32
6. 19 9 3 7 30:23 30
7. 19 9 3 7 32:29 30
8. 19 8 5 6 24:25 29
9. 19 5 9 5 24:24 24
10. 19 7 3 9 30:30 24
11. 19 5 7 7 17:28 22
12. 19 5 4 10 19:31 19
13. 19 5 3 11 14:30 18
14. 19 3 5 11 9:29 14
15. 19 2 7 10 13:27 13
16. 19 3 4 12 14:32 13