Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 3783
  • Návštěvy: 31/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9288
Týden:
31
Dnes:
3
On-line:
1

Brankáři

Jakub Helebrand (17)

Klub:Orlová
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:221009

Adam Kuděla (15)

Klub:Orlová
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:224835

Jiří Lipčák (15)

Klub:Orlová
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:220996

Dominik Weiss (17)

Klub:Orlová
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:220846

Obránci

Patrik Adamíček (14)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:226256

Kristián Bartoš (15)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:224893

Simon Cigánek (14)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225516

Šimon Dzuba (15)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225512

Václav Gorcoš (14)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225969

Michal Grochol (14)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225513

Roman Helebrand (19)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:221364

Oldřich Holoubek (19)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:221076

David Jurček (17)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:220945

Jakub Kijonka (15)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225514

Pavel Klus (14)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225615

Marek Korka (15)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225614

Ondřej Kupczak (15)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225933

Jakub Mazurek (18)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:220988

Jakub Motloch (15)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:224894

Jan Navratil (14)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:224892

Kevin Nguyen (18)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:221046

Alex Ondruch (16)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225056

Adam Rzidký (17)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:223657

Michal Sedláček (14)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:225515

Martin Sobek (15)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:223259

Denis Šponiar (18)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:223260

Jiří Toman (16)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:223174

Tomáš Válek (17)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:224939

David Vamblekis (18)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:226043

David Vrátný (17)

Klub:Orlová
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:223343

Záložníci

František Bažo (18)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:223262

Lumír Glogovský (18)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:213929

Vojtěch Kadlíček (16)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:206133

Nikolas Kalok (18)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:185653

Robert Kalok (18)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:222130

Aladar Teplanský (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:222128

Roman Teplanský (16)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:223175

Patrik Trampler (18)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:220997

Jiří Vašátko (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:192091

Tomáš Vítek (16)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:220851

Marcel Vomastek (18)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:185654

Lukáš Voštinár (17)

Klub:Orlová
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:221363

Útočníci

Daniel Škatula (18)

Klub:Orlová
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:221373

Vojtěch Staš (18)

Klub:Orlová
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:220845

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 15.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 6.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Žáci U-12 soupiska zápasy 15.místo statistiky
   Žáci U14 soupiska zápasy 15.místo statistiky
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Žáci U-13 B soupiska zápasy 7.místo statistiky
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina B, So 21.03. 15:00
Dobratice - Orlová
Dorost U-19: Krajská soutěž, skupina B, So 21.03. 12:30
Fryčovice - Orlová
Žáci U-15: Krajská soutěž, skupina C, So 28.03. 09:00
Orlová - Staré Město
Žáci U-13: Krajská soutěž, skupina C, So 28.03. 10:45
Orlová - Staré Město
: MSD žen, skupina A, Ne 12.04. 15:30
Orlová - Lubina
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 11 0 2 57:16 33
2. 13 10 1 2 46:17 31
3. 13 9 0 4 52:31 27
4. 13 8 2 3 39:30 26
5. 13 8 1 4 54:43 25
6. 13 8 0 5 31:25 24
7. 13 7 1 5 50:29 22
8. 13 6 1 6 35:26 19
9. 13 6 0 7 33:32 18
10. 13 4 1 8 22:42 13
11. 13 3 2 8 30:49 11
12. 13 2 1 10 24:61 7
13. 13 2 0 11 23:53 6
14. 13 2 0 11 13:55 6