Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 3. dubna 2020
svátek má Richard.
Hlavní menu
  • ID: 373
  • Návštěvy: 114/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Kutná Hora  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13712
Týden:
114
Dnes:
7
On-line:
1

Brankáři

Jiří Dastych (27)

Klub:Čáslav
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:93737

Michal Kubát (22)

Klub:Čáslav
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91411

Obránci

Jan Hannich (26)

Klub:Čáslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:77481

Jiří Petrů (35)

Klub:Čáslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:36244

Radek Richard (22)

Klub:Čáslav
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:93365

Jiří Růžička (28)

Klub:Suchdol
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91414

Tomáš Skokan (31)

Klub:Kutná Hora
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:26880

Záložníci

David Dastych (26)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91415

Daniel Fuxa (22)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:132636

Jakub Kořínek (23)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:77561

Erik Koubský (21)

Klub:Mladá Boleslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173579

Petr Kunášek (40)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34732

Adam Ronovský (23)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:96959

Jindřich Stránský (21)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:128909

Jan Strnad (25)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:77480

Jakub Vančura (35)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:26896

Lukáš Vebr (37)

Klub:Čáslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:37955

Útočníci

Jan Jícha (34)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:21914

Jakub Špičák (27)

Klub:Čáslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:48970

X X

Klub:Čáslav
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:8640

Realizační tým

Radim Truksa (42)

Klub:Suchdol
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:36239
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina C, So 04.04. 16:30
Čáslav - Ostrá
B-Tým: I.A třída skupina B, Ne 05.04. 16:30
Mnich. Hradiště - Čáslav
Dorost U-19: ČD skupina C, So 04.04. 10:00
Čáslav - Vyšehrad
Dorost U-17: ČD skupina C, So 04.04. 12:15
Čáslav - Vyšehrad
Žáci U-15: Divize skupina C, Ne 05.04. 12:00
Trutnov - Čáslav
Žáci U-14: Divize skupina C, Ne 05.04. 14:00
Trutnov - Čáslav
Žáci U-13: ČL skupina D, So 04.04. 10:00
Náchod - Čáslav
Žáci U-12: ČL skupina D, So 04.04. 10:00
Náchod - Čáslav
: I. A třída skupina C, So 04.04. 14:30
Čáslav - Úvaly
Ml. žáci B: okresní přebor, Ne 05.04. 10:30
Čáslav - Suchdol
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 17 13 0 1 3 42:26 40
2. 17 10 2 3 2 39:15 37
3. 17 10 3 0 4 29:17 36
4. 17 9 3 0 5 34:18 33
5. 18 8 1 3 6 26:24 29
6. 17 9 0 1 7 32:34 28
7. 16 6 2 3 5 29:22 25
8. 16 8 0 0 8 24:35 24
9. 17 6 2 1 8 33:29 23
10. 16 7 0 2 7 25:21 23
11. 17 6 2 1 8 27:29 23
12. 16 5 3 2 6 26:31 23
13. 17 5 0 3 9 26:32 18
14. 16 5 0 1 10 22:30 16
15. 16 3 1 0 12 19:41 11
16. 16 2 2 0 12 12:41 10