Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 3713
  • Návštěvy: 97/1
  • Fans: 11
  • web >
  • Frýdek-Místek  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11541
Týden:
97
Dnes:
14
On-line:
1

Brankáři

Dele Aiyenugba (36)

Bydlí:
Čas:0h
ID:33371
13.06.2011 10:48

Lukáš Blažek (19)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:174180

Austin Ejide (40)

Bydlí:
Čas:0h
ID:33370
13.06.2011 10:48

Jan Filipec (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:174137

Radim Pěgřím (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:174122

Vojtěch Uher (21)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:98745

Obránci

Martin Hammer (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174179

Raymundo Hamšík (21)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:207102

Robin Jeřábek (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:202852

Karel Jiříček (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174296

Radomil Kublák (21)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174125

Jakub Pánek (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174127

Tayale Taiwo (34)

Bydlí:
Čas:0h
ID:33372
13.06.2011 10:48

Alexandr Wojčík (21)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174123

Záložníci

Jan Ciesarík (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174129

David Gros (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174132

Jan Hruška (21)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174124

Jakub Křenek (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174135

Martin Kutáč (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174136

Adam Liška (21)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:214087

Adam Mrkvička (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174130

Petr Peša (21)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174134

Jan Šohaj (20)

Klub:Otrokovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:174126

Jan Vávra (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:202851

Adam Vojkovský (21)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:174133

Útočníci

Michal Hladík (20)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:174128

Radim Šafner (21)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:174178

Bohdan Velička (21)

Klub:Frýdek-Místek
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:174131

Realizační tým

Josef Sláma (66)

Klub:Frýdek-Místek
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:174138

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Dorost U-16 soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Dorost U-17 B soupiska zápasy 12.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Žáci U-14 soupiska zápasy 11.místo statistiky
    soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 11.místo statistiky web >
   Žáci U-12 soupiska zápasy 14.místo statistiky
   St. žáci B soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Ml. žáci B soupiska zápasy 4.místo statistiky
   St. žáci C soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Ml. žáci C soupiska zápasy 6.místo statistiky
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Moravskoslezská liga, So 07.03. 14:30
Frýdek-Místek - Dolní Benešov
Dorost U-19: MSL - U19, So 14.03. 00:00
Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek
Dorost U-17: MSL - U17, So 14.03. 00:00
Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek
Dorost U-19 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Frýdek-Místek - Kroměříž
Dorost U-17 B: MSD skupina E, So 14.03. 00:00
Frýdek-Místek - Kroměříž
Žáci U-15: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-14: MSL Top, So 07.03. 00:00
Karviná - Frýdek-Místek
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Frýdek-Místek - ŠSK Bílovec
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
Frýdek-Místek - ŠSK Bílovec
Starší žáci B: Krajská soutěž, skupina C, So 28.03. 00:00
Frýdek-Místek - Bohumín
Ml. žáci B: Krajská soutěž, skupina C, So 28.03. 00:00
Frýdek-Místek - Bohumín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 12 0 3 48:19 36
2. 15 11 2 2 35:13 35
3. 15 10 2 3 47:13 32
4. 15 10 1 4 35:23 31
5. 15 8 3 4 32:16 27
6. 15 8 2 5 43:33 26
7. 15 8 2 5 35:31 26
8. 15 6 2 7 27:21 20
9. 15 6 2 7 23:24 20
10. 15 6 1 8 39:23 19
11. 15 5 4 6 27:27 19
12. 15 3 6 6 15:28 15
13. 15 4 2 9 22:41 14
14. 15 3 3 9 20:33 12
15. 15 2 2 11 15:54 8
16. 15 0 2 13 10:74 2