Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu
  • ID: 3405
  • Návštěvy: 18/1
  • Fans: 2
  • Kroměříž  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
3172
Týden:
18
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Pavel Hejníček (28)

Klub:Roštění
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:140764

Lukáš Man (21)

Klub:Strání
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91671

Michal Řehoř (53)

Klub:Roštění
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:109018

Petr Uhlíř (37)

Klub:Roštění
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:26140

Obránci

Radek Zapletal (29)

Klub:Roštění
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:43236

Záložníci

Jan Balner (43)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:179491

Josef Bartošek (38)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109026

Jiří Číhal (27)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109029

Martin Darebník (35)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109021

Marek Filandr (28)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:125164

Miroslav Gerát (33)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109023

Tomáš Hejníček (27)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:140763

Ondřej Jirsa (38)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109031

Tomáš Petrskovský (23)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109027

Jakub Pospíšilík (21)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109028

Jan Procházka (22)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109032

Roman Šilhár (34)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109020

Petr Szeliga (35)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109024

Petr Topič (22)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109019

Josef Vlkolenszki (28)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109022

František Vybíral (26)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109030

Ladislav Zakopal (40)

Klub:Roštění
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109025

Realizační tým

Viktor Vinklárek (39)

Klub:Roštění
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:109033
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: III. třída, skupina A, So 10.08. 17:00
Roštění - Rymice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 0 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0 0:0 0