Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 3385
  • Návštěvy: 275/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Kroměříž  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14469
Týden:
275
Dnes:
27
On-line:
1

Brankáři

Zdeněk Kofroň (33)

Klub:Kroměříž
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:17786

Obránci

Adam Dvořák (21)

Klub:Kroměříž
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:174205

Tomáš Jeleček (28)

Klub:Kroměříž
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20652

Tomáš Matoušek (29)

Klub:Kroměříž
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:38729

Daniel Šmerda (22)

Klub:Kroměříž
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99680

Petr Zavadil (26)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:67655

Záložníci

Daniel Chytil (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:95249

Michal Cupák (22)

Klub:Kroměříž
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99683

Zdeněk Fládr (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:42718

Martin Hirsch (31)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:39389

Pavel Hloch (29)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:88652

Erik Mlčoch (19)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:177024

Martin Mlýnek (23)

Klub:Zlín
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:99653

Tomáš Okleštěk (33)

Klub:Kroměříž
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32448

Josef Pančochář (29)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:50980

Jakub Prajza (26)

Klub:Kroměříž
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:54639

Matěj Votava (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:111469

Šimon Vyhlíd (19)

Klub:Kroměříž
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222245

Útočníci

Vojtěch Cikryt (20)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:177084

Marián Kovář (27)

Klub:Kroměříž
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:18815

Dominik Krhut (33)

Klub:Kroměříž
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:52818

Vladyslav Marchuk (22)

Klub:Kroměříž
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:221909

Tomáš Masař (23)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:93425

Jan Silný (25)

Klub:Kroměříž
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:93490

Realizační tým

Bronislav Červenka (44)

Klub:Hulín
Fce:Trenér
Tým:
ID:20168
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Moravskoslezská liga, So 19.09. 14:30
Dolní Benešov - Kroměříž
B-Tým: III. třída, skupina B, Ne 20.09. 15:00
Kroměříž - Dřínov
Dorost U-19: MSD skupina E, So 19.09. 10:00
Šumperk - Kroměříž
Dorost U-17: MSD skupina E, So 19.09. 12:15
Šumperk - Kroměříž
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, So 19.09. 10:00
Kroměříž - FŠ Třebíč
Žáci U-14: MSD žáci U-14 sk. D, So 19.09. 12:00
Kroměříž - FŠ Třebíč
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 7 4 2 1 15:9 14
2. 8 4 2 2 11:8 14
3. 7 3 4 0 11:4 13
4. 7 4 1 2 12:8 13
5. 7 4 0 3 26:12 12
6. 7 4 0 3 17:14 12
7. 7 4 0 3 8:11 12
8. 8 4 0 4 13:17 12
9. 7 3 2 2 11:10 11
10. 7 2 4 1 7:9 10
11. 7 2 3 2 10:10 9
12. 6 2 2 2 9:6 8
13. 7 1 5 1 8:7 8
14. 6 2 1 3 6:5 7
15. 7 2 1 4 10:12 7
16. 7 1 4 2 9:12 7
17. 7 1 1 5 4:12 4
18. 7 0 0 7 5:26 0