Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 19. srpna 2019
svátek má Ludvík.
Hlavní menu
  • ID: 3349
  • Návštěvy: 43/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Šumperk  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6215
Týden:
43
Dnes:
4
On-line:
1

Brankáři

Petr Koukola (24)

Klub:Rapotín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:125811

Ladislav Max (22)

Klub:Rapotín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:116205

Viktor Mošonec (38)

Klub:Rapotín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:109629

Obránci

Jakub Heblák (23)

Klub:Rapotín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:202126

Zdeněk Horák (22)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:100187

Bohuslav Hudec (31)

Klub:Rapotín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:109630

Martin Kocourek (30)

Klub:Rapotín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:109637

Radek Šlesinger (33)

Klub:Rapotín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:109634

Martin Strnad (43)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:56348

Záložníci

Fernandez Carazo (31)

Klub:Rapotín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:219756

Marcel Holomek (28)

Klub:Rapotín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109638

Štěpán Hudec (29)

Klub:Rapotín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:125812

Michal Kocourek (25)

Klub:Rapotín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109633

Tomáš Maňka (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:56366

Jan Nemeth (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:91788

Jakub Řezníček (22)

Klub:Dolní Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109632

Tomáš Valenta (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:109635

Ondřej Vicenec (26)

Klub:Rapotín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:125813

Pavel Žerníček (43)

Klub:Rapotín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:200436

Útočníci

Martin Březina (30)

Klub:Rapotín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:109631

Tomáš Indra (26)

Klub:Rapotín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:109636

Jiří Šafář (22)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:91791

Realizační tým

Roman Maňka (55)

Klub:Rapotín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:109639
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.A třída - skupina A, So 24.08. 16:30
Rapotín - Troubelice
B-Tým: Okresní přebor, So 24.08. 16:30
Líbivá - Rapotín
Dorost U-19: Krajská soutěž, sk. A, So 31.08. 11:00
Protivanov - Rapotín
Žáci U-13: OP ml.žáci sk. A, So 31.08. 13:30
Hanušovice - Rapotín
: OP dorost, Ne 25.08. 13:30
Štíty - Rapotín
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 3 3 0 0 0 16:2 9
2. 3 3 0 0 0 10:2 9
3. 3 2 0 1 0 14:5 7
4. 3 1 1 1 0 8:5 6
5. 3 2 0 0 1 6:4 6
6. 3 2 0 0 1 4:4 6
7. 3 1 1 0 1 6:7 5
8. 3 1 0 0 2 6:7 3
9. 3 1 0 0 2 3:6 3
10. 3 1 0 0 2 7:10 3
11. 3 0 1 0 2 6:8 2
12. 3 0 1 0 2 3:14 2
13. 3 0 0 1 2 5:11 1
14. 3 0 0 1 2 5:14 1