Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 3305
  • Návštěvy: 45/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Přerov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9456
Týden:
45
Dnes:
9
On-line:
1

3:2 n.p. (2:2)

So 09.11. 2019 14:00 - 100 diváků
Rozhodčí: Brázdil - Halenka, Aberle

Brankáři

Roman Bernkopf (40)

Klub:Ústí
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:122861

Roman Částečka (21)

Klub:Ústí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:170252

David Urbášek (25)

Klub:Ústí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:102265

Obránci

Petr Bočan (34)

Klub:Ústí
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:139909

Michal Král (30)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:28009

Záložníci

Radim Frydrych (24)

Klub:Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224214

Petr Holoubek (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:102271

Radim Kalous (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:94979

Patrik Motloch (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:94981

Jan Nehyba (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:94444

Jan Pančochář (30)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:102275

Dominik Pecha (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:176377

Patrik Sencovici (26)

Klub:Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:102270

Daniel Šerý (23)

Klub:Ústí
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:130156

Michal Škařupa (33)

Klub:Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101306

Jan Šnejdrla (24)

Klub:Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:102272

Marek Váňa (30)

Klub:Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:101309

Pavel Vladař (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:130661

Radim Žingor (23)

Klub:Ústí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94445

Jakub Zobaník (20)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:176379

Útočníci

Pavel Křenek (20)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:176376

Radek Vladik (23)

Klub:Ústí
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:101311

Realizační tým

Pavel Sencovici (37)

Bydlí:
Čas:0h
ID:102266
29.08.2019 22:06
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Krajský přebor, So 21.03. 15:00
Ústí - Dolany
B-Tým : I.B třída - skupina A, Ne 29.03. 15:00
Otaslavice - Ústí
Dorost U-19: Krajská soutěž, sk. B, So 11.04. 00:00
Ústí - Pivín
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 16 15 0 0 1 53:15 45
2. 16 11 1 1 3 42:22 36
3. 16 10 1 1 4 42:25 33
4. 16 8 3 1 4 30:24 31
5. 16 8 3 0 5 36:24 30
6. 16 8 2 1 5 32:23 29
7. 16 8 1 3 4 26:24 29
8. 16 8 1 2 5 35:27 28
9. 16 8 1 0 7 35:27 26
10. 16 7 0 1 8 33:30 22
11. 16 3 1 6 6 25:27 17
12. 16 3 4 0 9 26:35 17
13. 16 4 1 1 10 22:37 15
14. 16 2 2 1 11 20:52 11
15. 16 2 1 1 12 18:50 9
16. 16 1 0 3 12 6:39 6