Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 12. prosince 2019
svátek má Simona.
Hlavní menu
  • ID: 3249
  • Návštěvy: 26/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Prostějov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
4560
Týden:
26
Dnes:
1
On-line:
1

1:2 (0:0)

So 09.11. 2019 14:00 - 75 diváků
Rozhodčí: Machala - Konečný, Šrejma

Brankáři

Patrik Huňka (26)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:110482

David Krejčí (31)

Klub:Kralice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:100937

Petr Števula (25)

Klub:Kralice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:100947

Josef Zemánek (47)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:160399

Obránci

Jakub Gottwald (22)

Klub:Kralice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:198426

Jan Hlačík (24)

Klub:Kralice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:198293

Ondřej Kadlec (25)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:101388

Libor Martinka (36)

Klub:Kralice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100941

Ondřej Novotný (25)

Klub:Kralice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100938

Ondřej Petržela (30)

Klub:Kralice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100940

Michal Prokop (22)

Klub:Kralice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100946

Záložníci

Michal Baran (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:100797

Michal Blahoušek (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:55727

Vít Císař (28)

Klub:Kralice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:198294

Jaroslav Dračka (20)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:186494

Daniel Halenka (19)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:177268

Lukáš Krobot (36)

Klub:Kralice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:219530

Jaroslav Lehký (35)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:100943

Alois Lexa (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:48455

Miroslav Ličman (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226139

Michal Mareš (20)

Klub:Kralice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:216297

Petr Navrátil (25)

Klub:Kralice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:198295

Jan Nečas (42)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:15084

David Němčík (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:109653

Martin Neoral (32)

Klub:Kralice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100942

Roman Petržela (35)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:222192

Adam Rus (19)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:177158

Tadeáš Spáčil (18)

Klub:Kralice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223459

Filip Studený (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:73933

Lukáš Troneček (26)

Klub:Kralice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116200

Pavel Valtr (36)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:100939

Matěj Vincourek (22)

Klub:Kralice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:116201

Leoš Zapletal (22)

Klub:Kralice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222407

Útočníci

Josef Cibulka (29)

Klub:Kralice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:100944

Martin Surala (25)

Klub:Kralice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:100945

Realizační tým

Petr Gottwald (46)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:73650

Ivo Gottwald (65)

Klub:Kralice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:100948

Tomáš Vincourek (56)

Klub:Kralice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:215891
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.B třída - skupina A, Ne 29.03. 10:00
Jezernice - Pivín
Dorost U-19: Krajská soutěž, sk. B, So 11.04. 00:00
Ústí - Pivín
Žáci U-15: OP st.žáci, So 18.04. 00:00
Výšovice - Pivín
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 16 15 0 0 1 53:15 45
2. 16 11 1 1 3 42:22 36
3. 16 10 1 1 4 42:25 33
4. 16 8 3 1 4 30:24 31
5. 16 8 3 0 5 36:24 30
6. 16 8 2 1 5 32:23 29
7. 16 8 1 3 4 26:24 29
8. 16 8 1 2 5 35:27 28
9. 16 8 1 0 7 35:27 26
10. 16 7 0 1 8 33:30 22
11. 16 3 1 6 6 25:27 17
12. 16 3 4 0 9 26:35 17
13. 16 4 1 1 10 22:37 15
14. 16 2 2 1 11 20:52 11
15. 16 2 1 1 12 18:50 9
16. 16 1 0 3 12 6:39 6