Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 23. října 2019
svátek má Teodor, Theodor.
Hlavní menu
  • ID: 3211
  • Návštěvy: 21/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6779
Týden:
21
Dnes:
4
On-line:
1

1:2 n.p. (1:1)

So 19.10. 2019 14:30 - 85 diváků
Rozhodčí: Dokoupil - Lizna, Kašpar

Brankáři

Petr Čaník (31)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:109803

Lukáš Janoušek (28)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:103226

Karel Kubík (19)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:177078

Tomáš Plaček (17)

Klub:Slavonín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:223370

Lukáš Pobořil (20)

Klub:Val. Meziříčí
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:128789

Karel Vybíral (38)

Klub:Slavonín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:70784

MUDr. Radovan Žižka (58)

Klub:Slavonín
Fce:Lékař týmu
Tým:A-Tým
ID:70907

Obránci

Michal Bezděk (36)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70796

David Dostál (34)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70792

Lukáš Grulich (29)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70803

Steffen Hahn (32)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70917

Libor Hammer (42)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70910

Jiří Hampl (28)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70786

Lukáš Kouřil (32)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:37067

Josef Kraus (27)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:31955

Jiří Lazarov (38)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:110580

Jan Pejřimovský (39)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:110581

Martin Tandler (39)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70791

Tomáš Vohralík (22)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:102287

David Vyroubal (43)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:101622

Jan Žák (26)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70787

Jan Žák (26)

Klub:Slavonín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70787

Záložníci

Estupiňan Afonso (27)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:216339

Karim Al Kuhaly (20)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223357

Tomáš Alka (33)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70800

Jan Beránek (28)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:225573

Josef Blaho (17)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223291

František Brokeš (18)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:225057

Milan Čižmar (32)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:85823

Jan Dokoupil (29)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:110825

Michal Florian (34)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70795

Pajtim Gashi (29)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:103235

Jan Gažar (36)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70919

Rostislav Halouzka (30)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:225568

Patrik Holly (28)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:116240

David Horák (42)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70913

David Hovád (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226201

Radek Hrdlička (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:223728

Adam Kenša (16)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226202

Jan Korol (34)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70798

Robert Košec (28)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70921

Lukáš Kožela (34)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:157421

Jan Krčmář (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:186143

Marek Michna (26)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223290

Zdeněk Mikuš (43)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70802

Michal Neťuka (29)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70794

Carmona Periaňez (25)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:216147

Ondřej Pocklan (19)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:200691

Matěj Poláček (15)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:224728

Geurra Pons (23)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:216146

Filip Urbančík (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:101395

Jiří Vavřinec (41)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:225276

Miroslav Večeřa (36)

Klub:Slavonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70793

Roman Vlček (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:39473

Karel Zavadil (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:100765

Útočníci

Jan Bialek (31)

Klub:Slavonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:110579

Martin Grofek (25)

Klub:Slavonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:70799

Martin Grofek (25)

Klub:Slavonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:70799

David Merten (42)

Klub:Haňovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:70801

Jan Neužil (32)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:49066

Martin Semjon (30)

Klub:Slavonín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:70785

Michal Ševčík (29)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:121782

Martin Zabák (30)

Klub:Slavonín
Fce:Vedoucí týmu
Tým:
ID:70920

Realizační tým

Miroslav Večeřa (58)

Klub:Slavonín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:70797

Miroslav Večeřa (58)

Klub:Slavonín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:70797

Libor Fridecký (50)

Klub:Slavonín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:110812
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.A třída - skupina B, So 26.10. 14:30
Slavonín - Plumlov
B-Tým: III. třída, Ne 27.10. 14:30
Jívová - Slavonín
Žáci U-15: Krajský přebor, So 26.10. 11:30
Slavonín - Dub n.Moravou
Žáci U-13: Krajský přebor, So 26.10. 10:00
Slavonín - Dub n.Moravou
Dorost U-19: Krajská soutěž, sk. A, So 26.10. 12:15
Sokol Olšany - Slavonín
: okresní přebor,sk. E, So 26.10. 12:15
Sigma Olomouc - Slavonín
: okresní přebor,sk. B, So 26.10. 10:00
Tršice - Slavonín
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 12 9 1 0 2 37:17 29
2. 12 8 1 1 2 40:18 27
3. 12 8 1 0 3 24:15 26
4. 12 7 2 1 2 32:23 26
5. 12 6 3 1 2 30:20 25
6. 12 7 1 2 2 28:23 25
7. 12 7 0 1 4 41:21 22
8. 12 3 2 1 6 27:26 14
9. 12 4 1 0 7 21:34 14
10. 12 3 0 3 6 25:29 12
11. 12 2 2 1 7 18:31 11
12. 12 2 0 2 8 19:33 8
13. 12 1 1 2 8 19:37 7
14. 12 2 0 0 10 15:49 6