Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 3. dubna 2020
svátek má Richard.
Hlavní menu
  • ID: 3148
  • Návštěvy: 39/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5656
Týden:
39
Dnes:
6
On-line:
1

Brankáři

Jakub Diviš (27)

Klub:Bohuňovice
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:110838

Jiří Hodoň (27)

Klub:Bohuňovice
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:110827

Zbyněk Krejčí (46)

Klub:Bohuňovice
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:110833

Záložníci

Lukáš Beck (38)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:197503

Jakub Beneš (27)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:110831

Michal Černý (42)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:110834

Pavel Dittrich (45)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:141344

Jaroslav Diviš (30)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:123568

David Fryčák (34)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:110837

Marcel Havlíček (31)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:110832

Jiří Kalhous (30)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:110828

Lukáš Kouřil (31)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:110830

Josef Linek (22)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:110829

David Opletal (29)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:169033

Zdeněk Poláček (48)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:123566

Jiří Prutyszyn (48)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:123567

Petr Šimša (21)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:123569

Pavel Smilovský (34)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:141345

Tomáš Techet (21)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:110836

Filip Turek (30)

Klub:Bohuňovice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:110835

Realizační tým

Petr Havlík (57)

Klub:Bohuňovice
Fce:Trenér
Tým:B-Tým
ID:110839
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Krajský přebor, So 04.04. 15:30
Ústí - Bohuňovice
B-Tým: Okresní přebor, Ne 05.04. 15:30
Bohuňovice - Újezd u Uničova
Dorost U-19: Krajský přebor, So 04.04. 11:00
Bohuňovice - Šternberk
Žáci U-13: Nadstavba D,E,F, So 18.04. 10:00
Grygov - Bohuňovice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 16 12 2 2 0 63:13 42
2. 16 12 2 1 1 59:17 41
3. 16 11 0 1 4 54:19 34
4. 16 10 1 1 4 56:25 33
5. 16 10 0 1 5 47:27 31
6. 16 9 1 1 5 68:35 30
7. 16 8 1 2 5 33:33 28
8. 16 7 0 1 8 21:31 22
9. 16 7 0 0 9 37:41 21
10. 16 6 1 1 8 26:60 21
11. 16 5 1 0 10 26:50 17
12. 16 5 1 0 10 32:61 17
13. 16 4 2 0 10 26:43 16
14. 16 4 0 1 11 26:54 13
15. 16 3 1 1 11 32:45 12
16. 16 1 1 1 13 22:74 6