Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 18. ledna 2020
svátek má Vladislav.
Hlavní menu
  • ID: 3131
  • Návštěvy: 30/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Jeseník  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6189
Týden:
30
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Daniel Čzedron (24)

Klub:SK Řetězárna
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:107318

Kamil Pessel (20)

Klub:SK Řetězárna
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:107325

Jakub Till (27)

Klub:SK Řetězárna
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:107315

Obránci

Marek Dundík (31)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:107321

Filip Vlachopulos (22)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:107316

Záložníci

Marcel Babčák (21)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:107323

Jaroslav Dostál (45)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:204388

Šimon Dostál (23)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:160015

Kamil Dostál (52)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:123107

Ladislav Kočí (43)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:123106

Tomáš Kováč (22)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:107317

Zdeněk Kowalcze (43)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:107322

Martin Kozel (19)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:107324

Stanislav Kubala (44)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:195792

Ondřej Kuchta (20)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:179488

Jakub Litvík (19)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:107319

Petr Marcinov (42)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:123105

Dominik Pecháček (22)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:107327

Radek Sedláček (40)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:160014

Alexandr Soukup (42)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:107326

Jakub Žák (30)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:107320
Správce karty klubu: Roman Michálek

Zápasy

A-Tým: I.A třída - skupina A, So 28.03. 15:00
Olešnice - SK Řetězárna
B-Tým: Okresní přebor, So 28.03. 15:00
Vápenná - SK Řetězárna
Dorost U-19: OP dorost, So 28.03. 00:00
SK Řetězárna - Rapotín
Žáci U-15: Krajská soutěž, So 11.04. 10:30
Dolany - SK Řetězárna
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 14 13 0 0 1 70:14 39
2. 14 11 1 1 1 55:13 36
3. 14 9 1 2 2 53:14 31
4. 14 9 2 0 3 64:34 31
5. 14 9 1 0 4 62:23 29
6. 14 8 0 0 6 38:24 24
7. 14 6 0 1 7 38:33 19
8. 14 5 1 2 6 42:47 19
9. 14 5 1 0 8 34:38 17
10. 14 5 0 1 8 37:69 16
11. 14 5 0 0 9 30:57 15
12. 14 3 1 1 9 37:54 12
13. 14 1 0 0 13 20:73 3
14. 14 1 0 0 13 11:98 3