Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 3131
  • Návštěvy: 40/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Jeseník  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6029
Týden:
40
Dnes:
10
On-line:
1

Brankáři

Jaroslav Dostál (23)

Klub:SK Řetězárna
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:116213

Nikolas Laskaroglu (37)

Klub:SK Řetězárna
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20710

Martin Michálek (45)

Klub:SK Řetězárna
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20697

Roman Michálek (35)

Klub:SK Řetězárna
Fce:trenér mládeže
Tým:
ID:1309

Petr Valenta (33)

Klub:SK Řetězárna
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20715

Obránci

Lubomír Baroš (42)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20702

Martin Chromek (23)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:109718

Lukáš Juríček (35)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20708

Jaroslav Kočí (36)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:116214

Tomáš Kozel (40)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20709

Vít Křivan (32)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:109713

Ondřej Maceček (33)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:109712

Roman Michálek (35)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20026

Adam Obšil (24)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:109715

Jiří Paščinský (33)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20712

Michal Svoboda (37)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20713

Petr Svoboda (38)

Klub:SK Řetězárna
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20714

Záložníci

Martin Beňo (32)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20703

Jiří Harazim (40)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20705

Ladislav Jurček (25)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109714

Zdeněk Karel (37)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:163317

Radim Koláček (30)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:202658

Lukáš Malachta (39)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20723

Jiří Nepožitek (26)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109719

Ladislav Oškera (36)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20700

Patrik Pučan (32)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:24475

Daniel Schneider (25)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109721

Michal Žák (27)

Klub:SK Řetězárna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:109716

Útočníci

Martin Dostál (38)

Klub:SK Řetězárna
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:20698

Štěpán Galík (43)

Klub:SK Řetězárna
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:20704

Jakub Grimm (34)

Klub:SK Řetězárna
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:202255

Petr Hradil (40)

Klub:SK Řetězárna
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:20706

Filip Jati (21)

Klub:SK Řetězárna
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:109720

David Marcinov (22)

Klub:Jeseník
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:109722

Realizační tým

Ivan Kratochvíl (45)

Klub:SK Řetězárna
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:109723
Správce karty klubu: Roman Michálek

Zápasy

A-Tým: I.A třída - skupina A, So 28.03. 15:00
Olešnice - SK Řetězárna
B-Tým: Okresní přebor, So 28.03. 15:00
Vápenná - SK Řetězárna
Dorost U-19: OP dorost, So 28.03. 00:00
SK Řetězárna - Rapotín
Žáci U-15: Krajská soutěž, So 11.04. 00:00
Dolany - SK Řetězárna
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 14 10 2 1 1 51:13 35
2. 14 11 0 1 2 50:16 34
3. 14 9 0 2 3 60:32 29
4. 14 8 1 2 3 45:18 28
5. 14 7 2 0 5 24:24 25
6. 14 6 2 1 5 32:30 23
7. 14 5 2 0 7 25:37 19
8. 14 5 1 1 7 15:27 18
9. 14 4 2 0 8 27:28 16
10. 14 5 0 1 8 30:40 16
11. 14 4 1 1 8 20:46 15
12. 14 4 1 0 9 18:44 14
13. 14 1 2 4 7 20:36 11
14. 14 2 1 3 8 23:49 11