Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. září 2019
svátek má Jolana.
Hlavní menu
  • ID: 3081
  • Návštěvy: 46/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Znojmo  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
8820
Týden:
46
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Michal Bogner (27)

Klub:M. Krumlov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:83470

Tomáš Čech (26)

Klub:M. Krumlov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:198366

Karel Kohout (23)

Klub:M. Krumlov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90284

Obránci

Radek Bohunský (22)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:92471

Jan Jursa (28)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:83056

Martin Kabelka (28)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:83181

Petr Klodner (35)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:83057

Filip Kolegar (24)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:40778

Jakub Matějka (28)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:24931

Jan Svoboda (29)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:83065

Daniel Vošmera (35)

Klub:M. Krumlov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:83060

Záložníci

Lukáš Adamík (28)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:83066

Tomáš Březina (34)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:83062

Filip Čihal (23)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:89027

Petr Machotka (29)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:83063

Vojtěch Řezáč (24)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:83068

Jakub Sobotka (22)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85033

Lukáš Zelníček (40)

Klub:M. Krumlov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:83058

Útočníci

Martin Novák (24)

Klub:M. Krumlov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:40783

Jakub Staněk (27)

Klub:M. Krumlov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:83061

Realizační tým

Tomáš Třetina (47)

Klub:M. Krumlov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:90283

Pavel Brabec (52)

Klub:M. Krumlov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:213870
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Jihomoravský přebor, Ne 15.09. 16:00
Pod Búdami: Mutěnice - M. Krumlov
B-Tým: Okresní přebor, Ne 15.09. 10:15
Dobšice - M. Krumlov
C-Tým: III. třída skupina B, Ne 15.09. 16:00
M. Krumlov - Šanov
Dorost U-19: I. třída, skupina B, Ne 22.09. 13:15
M. Krumlov - Prosiměřice
Žáci U-15: okr.přebor , So 21.09. 00:00
Šatov - M. Krumlov
Žáci U-13: okresní soutěž,sk. C, So 21.09. 00:00
Jezeřany-Marš. - M. Krumlov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 7 6 0 1 24:12 18
2. 8 6 0 2 21:18 18
3. 7 5 2 0 20:10 17
4. 7 5 1 1 19:6 16
5. 8 4 2 2 16:13 14
6. 7 4 0 3 10:7 12
7. 7 3 2 2 10:9 11
8. 8 3 1 4 18:25 10
9. 8 2 2 4 15:15 8
10. 7 2 2 3 6:10 8
11. 7 2 1 4 11:10 7
12. 8 2 1 5 14:17 7
13. 7 2 1 4 7:16 7
14. 6 2 0 4 9:14 6
15. 7 1 1 5 10:23 4
16. 7 0 2 5 8:13 2