Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 22. ledna 2020
svátek má Slavomír.
Hlavní menu
  • ID: 3051
  • Návštěvy: 8/1
  • Fans: 1
  • Znojmo  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
2006
Týden:
8
Dnes:
3
On-line:
1

Brankáři

Jakub Tomeček (26)

Klub:Branišovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:145055

Ondřej Vávra

Klub:Branišovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:70113

Obránci

Michal Gaga (61)

Klub:Branišovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:145056

Tomáš Habrle

Klub:Branišovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70099

Václav Kupka (29)

Klub:Branišovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:179275

X X

Klub:Branišovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70087

Jakub Plíska

Klub:Branišovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70103

Tadeáš Rapf

Klub:Branišovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70102

Daniel Šiška (22)

Klub:Branišovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:145063

Zdeněk Sodomka (34)

Klub:Branišovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:204797

Radim Soural

Klub:Branišovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70101

Václav Šťastný (23)

Klub:Branišovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:145057

Petr Stejskal (21)

Klub:Branišovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:145069

Milan Valachovič

Klub:Branišovice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70100

Záložníci

František Demek

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70108

Jakub Holátko (20)

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:197616

Josef Kališ (34)

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:179274

Tomáš Kočí (21)

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:145060

Pavel Maxera

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70110

Martin Mikš (22)

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:145068

Tomáš Nečas (20)

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:145067

Jiří Opatřil (30)

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:167064

Jan Pavlík (30)

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:145066

Zdenek Peca

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70107

Vlastimil Plíska

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70105

Lukáš Potůček

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70114

Radim Soural (32)

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:145058

Josef Šťastný (31)

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:145062

Josef Šťastný

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:70104

Václav Švajgr (18)

Klub:Branišovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:145065

Útočníci

Dominik Habrle (23)

Klub:Branišovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:145059

Tomáš Habrle (26)

Klub:Branišovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:145061

Miroslav Kališ

Klub:Branišovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:70106

Josef Kališ

Klub:Branišovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:70112

Martin Maxera

Klub:Branišovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:70109

Jan Škůrek

Klub:Branišovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:70111

Jan Škůrek (30)

Klub:Branišovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:145064
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: IV. třída skupina B, Ne 05.04. 15:30
Branišovice - Dobřínsko
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 10 8 1 1 46:5 25
2. 10 8 0 2 39:19 24
3. 10 7 1 2 48:15 22
4. 10 7 1 2 28:20 22
5. 10 5 1 4 26:20 16
6. 10 4 0 6 24:33 12
7. 10 4 0 6 25:35 12
8. 10 3 1 6 26:24 10
9. 10 3 0 7 16:34 9
10. 10 2 1 7 12:38 7
11. 10 1 0 9 10:57 3