Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 3039
  • Návštěvy: 55/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Vyškov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10706
Týden:
55
Dnes:
5
On-line:
1

Brankáři

Dominik Kunický (23)

Klub:Vyškov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:93375

Tadeáš Sova (22)

Klub:Vyškov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91817

Štěpán Spurný (23)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:90499

Obránci

Mane Cvijović (28)

Klub:Vyškov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:219513

Franck Djaleu (23)

Klub:Vyškov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:224796

Jan Krejčí (29)

Klub:Vyškov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:88653

Radek Látal (22)

Klub:Sigma Olomouc
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:98207

Filip Smrčka (20)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:219624

Mohamed Tijani (22)

Klub:Vyškov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:221984

Záložníci

Lukáš Lahodný (25)

Klub:Vyškov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:83243

Marek Matocha (22)

Klub:Vyškov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100160

David Němeček (26)

Klub:Vyškov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73935

Ally Ng´anzi (19)

Klub:Vyškov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223813

Jiří Oulehla (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:99655

Daniel Přerovský (27)

Klub:Vyškov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:54901

Michael Sečkář (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:75706

Radek Smékal (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:174276

Dembakwis Yomba (23)

Klub:Vyškov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223066

Útočníci

Marco Arsič (29)

Klub:Vyškov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:223205

Ayissi (22)

Klub:Vyškov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:224891

Zaire Bartley (21)

Klub:Vyškov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:223067

John George (20)

Klub:Vyškov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:224797

Michal Klesa (36)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:20142

Realizační tým

Jan Trousil (43)

Klub:Vyškov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:20095
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Moravskoslezská liga, So 07.03. 14:30
Uherský Brod - Vyškov
B-Tým: I.A třída skupina B, Ne 22.03. 15:00
Milotice - Vyškov
Dorost U-19: Krajský přebor, So 21.03. 12:45
Kunštát - Vyškov
Dorost U-17: Krajský přebor, So 21.03. 15:00
Kunštát - Vyškov
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, So 21.03. 00:00
Žďár n.Sázavou - Vyškov
Žáci U-14: MSD žáci U-14 sk. D, So 21.03. 00:00
Žďár n.Sázavou - Vyškov
C-Tým: III. třída, skupina A, Ne 22.03. 15:00
Kučerov - Vyškov
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 28.03. 00:00
Zlín - Vyškov
: OP mladší žáci, Ne 19.04. 10:00
Vyškov - Račice
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 28.03. 00:00
Zlín - Vyškov
Starší žáci B: I. třída, skupina A, So 28.03. 09:00
Vyškov - FK Znojmo
Ml. žáci B: I. třída, skupina A, So 28.03. 10:45
Vyškov - FK Znojmo
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 17 11 3 3 33:11 36
2. 17 9 4 4 31:17 31
3. 17 9 4 4 26:15 31
4. 17 8 6 3 31:24 30
5. 17 9 2 6 35:19 29
6. 17 8 5 4 16:11 29
7. 17 8 4 5 34:19 28
8. 17 8 3 6 30:23 27
9. 17 7 4 6 20:18 25
10. 17 5 8 4 25:22 23
11. 17 6 5 6 22:34 23
12. 17 6 4 7 26:35 22
13. 17 5 5 7 17:27 20
14. 17 5 3 9 11:24 18
15. 17 5 2 10 26:29 17
16. 17 4 3 10 18:36 15
17. 17 4 2 11 20:33 14
18. 17 1 3 13 17:41 6